Yaş ilerledikçe ve yaşlandıkça haliyle seks hayatınızda’da istemeksizin değişimler olacağı kaçınılmaz bir durumdur. Yoğun şekilde isteksizlik yaşıyor iseniz bayan azdırıcı hap olan lovegra tavsiye ederiz. Tüm bu durumu kontrol edebilir yenilikler ve yaşınıza göre sağlıklı bir yaşam cinsel hayatınızı devam ettirmenizi ve aktif olmanızı sağlayacaktır. Eşinizle olan iletişiminiz çok önemli iletişiminizi daha da iyileştirin. Duygusal açınızı kaybetmeyin bunları sağlar iseniz sex hayatınız eğlenceli ve renkli olmaya ve zenginleşmeye doğru ilerleyecektir.

Eşinizle Konuşun

İyi bir iletişim eşler arasında sekse giden bir anahtar gibidir yani bunu en iyi şekilde sağlar iseniz cinsel yönden daha iyi bir durumda olursunuz. Eşinize karşı açık ve doğru olarak hayatınız içinde yaşanabilecek olan cinsel zorluklar’dan söz açabilirsiniz. Eminim bu cinsel birleşim esnasında eşiniz ve sizin dikkat ettiğiniz bir durum olacaktır.

Oluşabilecek sorunların veya var olan sorunları birlikte yenebileceğinizi ona gösterin. Bu çözüm üretme sürecinin çok farklı çeşitleride olabilir eşinizide göz önünde tutarak onunla daha iyi bir iletişim ve çözüm bulma adına yeni yöntemler keşfedebilirsiniz.

Kayganlaştırıcı

Yaş ilerledikçe vajinal sulanma oranı oldukça düşecek ve bu sizlere düzgün bir cinsel ilişki imkanı önünü kesecektir. O yüzden cinsel ilişki öncesinde su bazlı kayganlaştırıcı kullanmak çok rahatlatıcı sürdürülebir cinsel ilişkiyi kolaylaştıracaktır. Kayganlaştırıcı ayrıca cinsel ilişki esnasında kuruluktan kaynaklı ağrıyı’da kesecektir.

Eğer eşiniz ve siz kayganlaştırıcı kullanımına alışık değil iseniz başlarda kullanmak biraz tuhaf gelebilir. Fakat göreceksiniz ki sizlere çok artısı olacak ve alışkanlık haline bürünecektir. Hatta bir zaman sonra ön sevişme esnasında denemeye bile başlayabilirsiniz.

Farklı Yerler

Cinsel ilişkinize her aman alışık olduğunuz oda dışında yeni yerler’de cinselliği deneyin göreceksiniz ki farklı his ve duygular içinde kalacaksınız. Bu yer size kalmış araba içinde olabilir otel olabilir uygun olabilecek yeni yerler sizi yeniden sekse karşı daha istekli ateşli bir hale getirecek.

Yeni fikirler alışkanlıklar dışına çıkmak anlamına geldiği için denemeden çekinmeyin belli alışkanlıklar dışına çıkmadan yeni şeyler keşfedemez kapalı devre bir seks hayatı içinde kalırsınız. Denemekten hiç bir şey çıkmayacağı gibi sizlere inanılmaz duygular katacaktır.

Güzel Fikir

Yaşlılığın getirtiği görseli değiştirebileceğiniz çok çeşitliliği olan bir dünyadayız artık. Kendinize dikkat edin iyi bakın ve makyaj ve çeşitli ürünler ile kendinize olan özgüveni tazeleyebilir. Bununla birlikte cinsel açıdan daha arzulu ve kendinden daha emin olmak sizin ellerinizde.

Önemli olan yaşlılığın getirtiği etkileri tv ve dergilerde söylenen sözleri duymayın görmeyin. Herşeyden önce bir söz vardır her yaşın bir güzelliği vardır. Sizde her yaşı ayrı bir şekilde kucaklamayı bilin.

Sağlığına Dikkat Et

Kötü beslenme ve kötüye giden sağlık cinsel arzunuzu komple önüne geçebilir. Doktorunuzun tavsiyesine uyun ve reçeteli olan ilaçlarınızı doğru ve zamanında alın. İyi bir sağlık diyeti kilo vermenize dinç fit olmanız yanı sıra cinsellik açısında siz daha iyi hissedeceksiniz.

Cerrahi Müdahale’den Sonra Seks

Kadınlar belli dönemler’de sağlık sorunları nedeniyle cinselliği etkileyen bir takım ameliyatlar olabilir. Meme alınması rahim alınması gibi hastalıklar’dan kaynaklanan durumlar olabilir.

Bu saydığımız türde ameliyatlar tabiki cinsel birleşmenin önüne geçmez sadece psikolojik olarak ve görünüm olarak darbe vuracağını düşünerek asıl sorunu kendilerinde çıkarırlar. Bu durumda eşiniz ile konuşma yaparak daha iyi hisssetmenize neden olacaktır. Aynı zamanda endişe ve kaygılarınızı ortadan kaldıracak.

Güvenli Seks

Aktif olarak seks hayatı olan yetişkin insalar tabiki diğer insanlar gibi cinsel yoldan bulaşan hastalıklara karşı dikkatli olmak gerekmektedir. Buna Aids ve buna benzer zührevi hastalıklar da dahildir. Günümüzde yetişkin insanlarda bu tür hastalıklar görülmeye daha çok rastlanmaktadır.

Yaşları artmış olan insanların kendi yaşlarında olan cinsel birlikteliği daha önceden birlikte olduğu insanlar’dan aldığı ve kuytuda çıkmayı beklediği bir hastalığı sizlere geçme olasılığı çok fazla olmaktadır. Siz her zaman güvenliği en öncelik olarak tutun.

Doktorunuzla Konuşun

Siz veya eşinizde olabilecek cinsel sorunlar için doktorunuza başvurun. Günlük olarak alınan ilaçlar veya hayatınızda yapacağınız bir kaç değişiklik gibi kolay olabilecek sorunlara sahip olabilirsiniz.

Yaşınız gereği yaşantınızda var olmuş alışkanlıklarınız’da bazı değişiklikler yapabilir ve daha iyi hale getirebilirsiniz. Tecrübesi daha fazla olan yetişkin insanlar öpüşmek ve sarılmak ta sekse dahil bir olay olduğunun farkına varmışlardır.

Ereksiyon Problemlerini Ele Alın

Sizin dışınızda kocanızın veya partnerinizin’de yaşlılıktan sonra ereksiyon problemi kaçınılmaz olabilmekte ve seks hayatına engel olmaktadır. Bu soruna karşı eşinize ağır ağır yardımcı olun ve konuşup doktora birlikte gitmek için ikna edin. En iyi çözüm tedaviden geçer.

Vibratör Ve Mastürbasyon

Seks ve orgazm sizlere fiziksel hem duygusal faydaları olacaktır. Kadınlar çoğunlukla mastürbasyon veya vibratör kullanımından sonra pişman olmaktadırlar. Kesinlikle bu durumda pişman olacak bir durum yoktur. Sizi iyi hissetiren şeyleri denemeye devam edin. En iyi yardımcı olacak araçlar seks oyuncaklarıdır.Etiketler: , , ,