Vibratör Nedir?

Vibratör ortaya çıkmasını anlatalım önce sizlere 1800’lü yıllar’da kadınlarda görülen bazı ağrıların azalmasına yardımcı olması için titreşim veren ve küçük bir motora sahip olan bir icat geliştirildi.Tabi ki o zamandan bu zamana o hastalık hala baş göstermiyor fakat, bazı yaramaz kadınlar bunu farklı bir amaç için kullanmaya başlayınca çok farklı bir yöne çekilmiş artık.Aslına bakılırsa hem yalnız kadınlar için son derece zevkli dakikalar yaşatan bir ürün.Ayrıca bu ürünü evli olan çiftlerin kullanması ilişkilerine ayrı bir renk ve heyecan katmaktadır.Kısacası vibratör kadınların mastürbasyon aracıdır.Kontrol kumandası veya düğmesi ile titreşim ayarlayabilir, ardından keyifli dakikar yaşayabilirsiniz.

Bakireler Vibratör Kullanabilir mi?

Tabiki daha önce cinsel birleşme yaşamamış bir genç kızda vibratör deneyimi yaşayabilir.Tabi ki bunu kesinlikle içeri alarak değil sadece klitorisi değdirerek yapmak şartıyla.Heyecanı yaşayamam diye üzülmeyin bu şekilde gerçekten inanılmaz orgazm’lar yaşayabilirsiniz.

Ülkemiz de bilinmese’de vibratör yaygın şekilde kullanılmaktadır.

İlk Defa Vibratör Alacaklara 8 Tavsiye

vibrator-kullanimi

 1. Öncelikle Ortamını ve modunu ayarla.
  Yaşayacağınız şey sadece size özel olduğu için tam olarak yalnız olduğunuz’dan emin olun. Kendinize, insanlardan, teknolojiden veya kesintiye uğrayabilecek şeylerden uzakta rahat bir alan bulun veya oluşturun. Genellikle sizleri daha hissettirecek olan küçük şeylerle kendinizi şımartın; Müzik, loş ışıklar, porno, çikolata – seksi ve güvenli hissetmeye başlamanıza gerek duyarsanız yapmanızda sıkıntı yok.
 2. Direk olarak vibratör ile değil manuel olarak başlayın.
  Kendi parmaklarınızla cinsel bölgelerinizi ısıtın bu duruma uygun hale gelmesi sizin içinde daha fazla haz almanıza yardımcı olacaktır. Neden bu gerekli diye soracak olursanız, yalnızca bir vibratörün daha yoğun uğultusuna geçişinizi yumuşatmakla kalmaz, aynı zamanda kişisel zevk düzeyinizi yeniden tanımlar. Klitorisinizi tespit edin, vajina dudaklarınızı haritalayın, vajinayı keşfedin ve neyin iyi hissettiğini keşfedin.Bu tespit sizin daha da fazla zevk almanız ve nefesinizi kesecek anlara götürür.
 3. Bir vibratör testi yapın.
  Hassas bölgeleriniz ile oyuncağınız arasında temasa geçmeden önce, vibratörünüzü adım adım ilerletin. Birden fazla hız veya ayar içeriyorsa, her seviyede dinlenmesine ve birkaç saniyeliğine dinlenmesine izin verin, her birinin kendine özgü farklı his ve sesleri tanımanıza, belki de vibratörün elinize karşı ilk adımını atmasına izin verin.
 4. Ön temas kurun.
  En düşük hıza ayarlayın, iç uyluklarınız veya vajinal dudaklarınız temasa geçin, vibratörünüzün yavaşça daha duyarlı olan bölgeleriniz’de adım adım ilerlemesine izin verin. Oyuncuyu hafifçe farklı alanlarda keşfetmeye yönlendirmeden önce bu hissi rahatlatın.Daha rahat hareket edebildikçe daha keyifli anlar yaşayacaksınız.
 5. Klitoral orgazma için uğraş verin.
  Burada dinlenmeye yani bir yandan daha farklı yerler ve erojen bölgelerinizin haricinde araştırmaya devam ediyorsanız, bu adım sonuncunuz olabilir. Değişik basınçları klitorisinize uygularken ve oyun oynamak için izin vererek, oyuncağınızın ayarını / hızını değiştirerek yani hafif hafif hız artırarak denemeler yapın. Rahatlamak, nefes almak ve vücudunuzun duyularını ve gücünü arındırmayı unutmayın.Bir yandan nefes almak ve neler olduğuna dair görsel birşeyler yaşayacaksınız.
 6. İç titreşimleri tanıyın.
  Aksi takdirde, vibratörün cinsel ilişki simüle ederek vajinanızın içine kaymasına izin verebilirsiniz . Vibratörünüzün en düşük ayarına geri dönün ve ucu vajinanıza doğru yavaşça sokun; ama kesinlikle ani bir itme ile değil, rahatsız olmadığınız ya da oyuncaktaki kavramayı kaybederseniz. Vibratörü içeri ve dışarı doğru hareket ettirerek deneme yapın, G noktanızı bulun ve bu arada klitorisinizi unutmayın! Tüm erojen bölgelerinizi uyarmak için gerekli zamanı ayırın, uyarılma yapın ve size en iyi ne hissettiğini test edin.
 7. ön sevişmeyi aklınıza getirin
  Kendi vibratörünüzün farklı ayarlarını ve özelliklerini denemeniz gerektiği gibi, eşiniz de aynı şeyi yapmayı / buna ihtiyaç duyacaktır. Cinsel organlarınıza doğru atlamadan önce, kendisinin daha az hassas bir vücut bölümünde farklı ayarları test etmesine izin verin. İkiniz de oyuncağınızın yarattığı farklı duyumlara aşina olduğunuzda, yavaş yavaş ve dikkatle daha fazla erojen bölgeyi keşfetmek için teşvik edin. İletişiminizde harika bir egzersiz, eşinizin neyi iyi hissettiğini bilmeniz gerekeceği için. İlk kullanımını macera olarak değerlendirin! Uygulamayı mükemmelleştirdiğini unutmayın.
 8. Artık sizlere kalan sadece adımları izlemek ve ardından bu oyuncağın püf noktalarını ve vücüdunuzun keyif yerlerini belirlemiş olacaksınız.Mastürbasyon erkekler kadınlara’da bir çok yönden artısı olan bir aktivitedir.Etiketler: , , , ,