Cinsel birleşimin ne kadar güçlü ve iyi olmasını istiyorsak ve en iyi şekilde haz almak için ön sevişmenin bir altın kural olduğu artık daha net biliniyor. Peki ön sevişmeyi daha iyi hale nasıl getiririz. Ortamı nasıl ayarlarız sizler için önerilerimizi yazmak istedik.

Fazlaca Öpün

Partnerinizi öpün öpmek ön sevişme için oldukça önemlidir zaten öpüyorum öpüşüyoruz diyorsanız daha fazla daha fazla öpün emin olun her ikinizde aşkın büyüsüne daha çok kapılacaksınız.

Masaj Yapmayı Deneyin

Yoğun ve stresli geçen bir günün ardından ona masaj yapın bu hem onu rahatlatacak. Aynı zamanda elleriniz tenine değidiği için bir heyecan oluşmaya başlayacaktır.

Yanına Değil Kucağına Oturun

Tv karşısında uzanmış birşeyler izliyor ise yanına oturmak yerine gidip kucağına oturun emin olun işler daha hızlı ilerleyecektir. Aklı bir şekilde size kayacaktır.

Birlikte Duşa Girin

İkinizin’de duşa girmesi gerekiyorsa ayrı ayrı girmek zorunda değilsiniz. Sizde ona katılın vücüdunuzu nemli ve köpükle gördüğünde aklında tek bir şey oluşacaktır.

Jestler Yapın

Küçük süprizler veya sevebileceği bir hediye alın ona değer verdiğinizi gösterir ve ne kadar sevildiğini anlarsa o kadar yakınınızda ve daha iyi hissedecektir. İyi hissetmesi de tabiki sizlerin işine yarayacak.

Dans Edin

Haraket etmek birlikte birşeyler paylaşmak güzel bir oluşum. Oturmak yerine güzel bir müzik açıp dansa kalkın birbirine yakın olmak ateşi harlayacaktır.

Ağırdan Alın

Ateşlenme sonrası iş soyunmaya geldiğinde bunu ağırdan alın birden soyunmak yerine ağır ağır üstünüzdekilerden kurtulun bu karşı tarafı sabırsızlaştırıp daha çok heyecana neden olacaktır.

Sıkıca Sarılın

Sarılmakta güzel bir yöntem olabilir sarılmak için uyumayı beklemeyin. Sımsıkı kenetlenin güzel bir sevişmenin anahtarı olabilir sarılmak deneyin.

Kendinize İyi Bakın

Birbirinize dokunmayı ihmal etmeyin. Diğer önemli bir unsur da görünümünüze dikkat etmektir. Ne kadar kendinize dikkat ederseniz hoş kokar iseniz karşı tarafın aklı daha çok havaya girecektir.

Yeni Şeyler Deneyin

Partneriniz ile yeni şeyler keşfetmek cinsel ilişkiye renk katacaktır. Daha önce denemedi iseniz oral seks’le başlayabilirsiniz. Oldukça şehvet taşıyan bu durum her iki tarafıda oldukça haz alacağı bir durum olabilir. Biz bunu yapamayız diyenler içinse kendileri için ne daha çok keyif veriyor ise onu deneyebilirsiniz. Cinsellik ucu olmayan bir aktivitedir unutmayalım.

Kendiniz kadar karşı tarafa’da ilgi ve sevgi besleyin herşey daha olumlu ve bir o kadar yolunda ve huzur içinde olacaktır. Sevdiğinizi her fırsatta en güzel şekilde kulağına fısıldayın.Etiketler: , ,