Artık yazı bitirip kış günlerine geçmiş bulunuyoruz. Bununla birlikte depresyon hali halsizlik ve hastalıklar’da insanları yorabiliyor. İnsanların bu denli tembelleştiği bu aylarda gelin sizlere kendinize getirecek olan seks önerisinin sizlere artı bir motivasyon olacağı bir yazı okutalım.

Bağışlık Sistemi Oldukça Güçleniyor

Yaz aylarının bitip arık kış aylarına geçtiğimizde ilk alan gelen soğuk olsada en fazla rast geldiğimiz durum bağışıklık düşmesi ile birlikte hastalıkların artmasıdır. En çok denk gelinen hastalık ise şüphesiz grip olmaktır. Sizleri gripten koruyabilecek bir öneri veriyoruz seks yapmak. Seks kanıtlanmıştır ki bağışıklık sistemini oldukça güçlü bir hale getirebiliyor.

Yapılan bir araştırmada 5 çifte yapılan deneyde düzenli seks hayatı olan kişilerin tükürük sayısı artmakla birlikte mikroplarla mücadele eden sıvı oranın’da ciddi şekilde arttığı gözlemlenmiştir.

Stresi Azaltıyor

Az öncede söylediğimiz gibi kış olması ile birlikte havanın değişmesi kararması gibi durumlar bir neden yokken dahi insanların strese girme olasılığını arttırmaktadır. Yine stres için sizlere önerimiz cinsel aktivitedir.

Mutluluk Hormonun’da Artış

Seks yapmak kadın olsun erkek olsun insanlarda endorfin salgılanmasını sağlar bu hormon ise mutluluk hormonudur. Bu salgılama sonrası insan daha iyi bir ruh hali içinde olmaktadır.

Seks sizlere her zaman için bir artı sağlamaktadır. Herhangi bir engeliniz yok ise sizlerde mümkün olduğunca seksk yapmaya çalışın arada ki farkı oldukça net göreceğinize inanıyorum.

Cinsellikte sorun yaşayan yani seks yapmak isteyen fakat yeterli performansı bulamayan erkekler için önerimiz ise sildegra 100 mg dır ereksiyon sorununu ortadan kaldıran bu ürün sizleri yarı yolda kalmaktan alıkoyar.

Eşinizle cinsellik hakkında daha çok konuşun ve neler isteyip neler istemediğinizi net olarak belirtin. iletişimi iyi olan partnerler seks konusunda daha mutlu olmaktadır.Etiketler: , ,