Kadınların çok yaramaz şeyleri hayal ederek oturmadığını düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Fantazilerin en güzel hayalini kurmaya gelince kadınlar uzmanlaşır ve kendilerini gelenekselle sınırlamaya zahmet etmezler. İlk 10 kadın seks fantezi, fetişlerden üçlülere kadar her şeyi kapsar ve birçok kadının fanteziden çok şey yapmak istediğini bilmek sizi şaşırtabilir. Bazı kadınlar, erkeklerinin dişi cinsiyet fantezilerini uygulamaya koymalarına yardımcı olmak için harcayacakları kadar zaman harcıyor. İlginç geliyor mu Okumaya devam edin: Size en iyi 10 kadın seks fantezisindeki sırları vereceğiz, ve en azından bunu en az umduğunuzda hayal ettiğini.

Hakimiyet yani seni yönetmek isterler

Kadınlar onları ayaklarından süpürüp onları günbatımına götürecek büyük bir adamı severler ancak üstteki kadın seks fantezilerinden birinin yatak odasında cinsel salım için yalvaran aynı güçlü adamı olması şaşırtıcı olabilir . Bütün senaryo etrafında döner ve bedenine ibadet eder ve dikkatini dilenir. Niye ya? Süreci adamı tamamen özverenin tadını çıkarırken kontrolü ele geçirir. Daha ne isteyebilir ki?Kadınlar konrolün tamamen elde olmasını isterler ki hem kendini hemde sizi bulutlara taşıyabilsin.

Hakimiyet (Sen onu hakim ediyorsun)

Metrosexual’ın ortaya çıkması, en çok bu 10 kadın seks fantezi için suçlanıyor. Pek çok durumda, modern, bağımsız kadınlar aslında kendi testosteronlarını kucaklamaktan korkmayan gerçek erkekleri tercih ediyor gibi görünüyor. Bu kadın, onu diz çökmüş ve uyluklarını dizinle iterek seni hayal ediyor. Parmaklarının saçlarıyla yılan olduğunu hissetmek ve başını geri çekmek istiyor; Omuzlarında dişlerini hissetmek istiyor; Mülkiyet sahibi olmak ister – yalnızca yatak odasında iken (bundan sonra eşitliğe açık bir geri dönüş isteyecektir). Bu kazı-kazan kadın seks fantezi senaryosu, hala feminizmin esasını savunurken, onun kadınsığını tamamen şımartmasına izin verir.

Öğretmen / Öğrenci

Britney Spears fantezisinin sadece erkekler için olmadığını bilmekten büyük mutluluk duyacaksınız: Kadınlar, bir kız öğrenci gibi giyinip izlemekten zevk aldığınız fikri seviyorlar. Çoğu, bir adım daha ileri götürüp, sizi dizinin üzerinden çekene kadar alay etmeyi bırakmayacak yaramaz tartı oynamak ve ona arzuladığı şaplak atmak istiyor bile. Doğru: Artan kadınların yükleri adamlarından düzgün bir şaplak atmak hakkında fantezilerini belirtir. Senden bir şaplak çıkarmak iki nedenden ötürü heyecan vericidir: Bu hafif gösteriş üstünlüğünü çok iyi incitmez aynı zamanda sıcak ve sıcak sekslere yol açar.

fantazi

Bir Yabancıyla Seks Yapmak

Çoğu kadın, bu fantezi ile uğraşmak için chutzpah’a sahip olmazdı, ancak çoğu kişinin düşünmeyi iyice düşünmüş olmalıydı. Çeteye bağlı olmayan cinsiyet, birçok kadının yaşamaktan hoşlandığı bir şeydir, fakat çoğunun kendi kendine üretilen bir suçluluk nedeniyle kendisinden kopuk olması gerekir. Yine de, onun libido kesinlikle karanlık, dumanlı bir barda ona yaklaşan muhteşem bir erkek fikrine ateş edip onu vahşi bir seks için uzun ve sıcak bir gece için odasına geri götürecek. Bu kadın seks fantezi, onun en yaramaz tarafına, yani gün ışığını nadiren gören kurnaz bir kişiye hitap ediyor.

Başka Bir Kadınla Üçlü

Bu günlerde, düz kadınların defalarca diğer kadınlarla birlikte aşağı inmesi, bu fantaziyi gerçekçi olmayan bir olasılık haline getirmesi oldukça yaygındır. Diyelim ki, bu üçlü fantezi, çoğu kız arkadaşlarının başka bir kadına dokunmasını istememektedir, çünkü nihayet ikinci kızgın erkekle oyun oynamaya başlamanızı gerektirir. Bu senaryoda, kadının daha hardcore için hazır olana kadar röntgenci oynamak demektir. Bu, kıskançlık ya da paylaşım gibi şeylerden endişelenmeden her iki dünyanın en iyi deneyimini yaşamanıza olanak tanır.

İki Adamla Üçlü

Bu ilk 10 kadın seks fantezi, iki muhteşem erkek tarafından tapılıp sevilen kadını içerir. Bu erkekler tipik olarak heteroseksüeldir ve bu nedenle yalnızca kadınla ilgilenirler – bu da onun için çok fazla eylem demektir. Seks fantezi, birisi tarafından oral seks yaparken nüfuz ettiği kadar masum olabilir ya da daha ileri gidebilir. Bu kadın seks fantezi, pek çok kadın için nihai bir tabu, bu da hayal etmeyi daha eğlenceli hale getiriyor.Etiketler: , , ,