Vücutlarımız, cinsel bir eşi çekmek için dahili yetenekle tasarlanmıştır. İnsan cinselliğini hayvan ve bitki cinselliğinden ayrı olarak belirleyen şey, cinsel aktiviteyle nasıl keyif verileceğini keşfetmek için kapasitemiz veya hatta aracımızdır.

Yani bir arkadaşımızı çekmek için inşa edildiysek, cinsel uygulamalarımızı akılsız birleşmeden ötürü rafine ettik mi? Ona bir nedenden ötürü “sevişmek” diyoruz: ortağımızın arzularını ve bunları yerine getiren sevgiyi anlıyoruz. Daha fazla istek ve ateşli anlar içinde bayan azdırıcılar denenebilir. Ve eğer bir eş olmadan cinsel aktivitelerden zevk alırsak, kendimize cinsel tatmin vermek ve vermek için kendimizi yeterince anlıyor ve seviyoruz. Evet, mastürbasyon yapmak aslında oldukça kabul edilebilir, sağlıklı.

Hepimiz Farklıyız

Karşı cinsten, aynı cinsiyetten veya her ikisinde birden cazip olduğumuz gerçeği: Cinsel arzuyu ve zevkimizi anlamak için zevk zevkiyle cinsel zevki nasıl yaşayacağımızı öğreniriz.

Spesifik cinsel davranış ve uygulamalardan zevk almak, bir kişiden kişiye değişir. Örneğin, pornografi bazı insanlara dayanılmaz ve başkalarına kararsız olabilir. Mesele şudur ki, bireysel cinsel arzularımızı veya hangi cinsel uygulamayı onları tatmin etmek için harekete geçirirse getirsek de, hepimiz cinsel varlık olduğumuzdan emin oluruz. Cinsel varlık olarak davranmayı seçtiğimiz şey bize bağlıdır.

Sağlık yararları

Unutmayın, seks, daha iyi uyku alışkanlığı, daha az stres, daha fazla mutluluk vb. Teşvik ettiği gösterilmiştir. Cinsiyet sağlıklı bir bedensel işlevdir. Vücudumuz orgazm sırasında çıkan kimyasallar üzerine gelişir, bu nedenle sağlıklı bir cinsel yaşam gerçekten de sağlıklı bir vücut parçasıdır.

Cinsel zevk nasıl yaşayacaksınız?

Siz veya hiç seks yapmak için “doğru” bir yol olduğuna dair izlenim altında mısın? Kadın dergilerinde, romantik romanlarında (ve belki de büyükannenizde) yapılacak seks sınavları bunu düşünürdünüz. Seks hayatınızın neden buharlı bir aşk hikayesi gibi oynatılmadığını merak ediyorsanız, cinsel tepki tetikleyicilerinizin size özel olduğunu hatırlatmak iyi olur, öyleyse cinsel zevkle nasıl başa çıkacaksınız?

Kafanıza yazdığınız o zengin fantastik hayata başlayın. Eşiniz varsa, yaptığınız kadar eğlenebilir! Eşinizle konuşun. Cinsel zevğin karşılıklı menfaati ilgilendirdiğini anlayın. Onaylanan yetişkinlerin lütfen cinsel maceracılığa sahip olduklarını unutmayın. Unutmayın ki eşinizin, tamamen farklı turn-on’lar ve en sevdiğiniz zevk noktaları olması muhtemeldir.

İletişim Anahtar

Başarılı, uzun vadeli ilişkiler iletişim temelindedir. Güvenli hissetmek ve eşimize güvenmek, rahat, sağlıklı rahat seks için temel oluşturur. Güvenlik, rahatlık ve güven, bir partnerle cinsel ihtiyaçlarımızı ve kısıtlamaları özgürce tartışmamızı sağlar. Doğru olun! Konuş!

“Dokunduğunuzda beğendim …”
“Gerçekten zevk alıyorum…”
“Benim ….. yapmamı ister misin…”

Bir eşle açık ve samimi bir iletişim, maksimum cinsel zevki vermek ve almak için esastır. Birbirlerinin kişisel sınırlara saygı duyarken memnun olmak isteğine karşılıklı güvenin eğlencenin artmasına neden olabilir.

Bu senin hakkında

Herkesin bir ortağı yok. Herkes ortak istemiyor. Bazı insanlar ortakların arasındadır. Gerçek şu ki: Mükemmel seks yapmanın eşiğine ihtiyacınız yok.

Düzenli olarak mastürbasyon yapmak iyi, hatta sağlıklı. Orgazm stresini hafifletmekle kalmaz; Aynı zamanda bağışıklık sistemini güçlendirir ve kaloriyi yakar! Yalnız cinsel davranışlardan hangisini en çok getiriyorsa seçin. Orgazmı nasıl yakaladığınızı seçmek size kalmıştır (videolar, seks oyuncakları veya sadece sıcak fanteziler ve bir şişe madeni yağ). Sizi ya da başkasını tehdit etmediği sürece cinsel zevk elde etmek için herhangi bir kural yok, “doğru yol” yok.

Tatmin edici bir cinsel yaşam, kendi cinsel ihtiyaçlarımıza ve sorumluluklarımıza dair bir onay ve anlayışla başlar ve biter. Sonuç olarak, kendi cinsel zevkimizden sorumluduruz. Sonra ortaklarımızın ihtiyaç ve sorumluluklarını kabul edebiliriz.Etiketler: , , ,