1. Kötü Kelimeler Konuşmak İstiyor

Kirli konuşma güçlüdür. Çünkü tabu ve arzuyla dolu, yaramaz sözler ve cümleler kız arkadaşınızla başka türlü vanilya karşılaşmalarını canlandırabilir. Ayrıca Partneriniz ile daha uzun soluklu bir ilişki için geciktiriciler de bulunmaktadır. Anı yoğunluğunu aktarmak için sizin tarafınızdan dile getirilen birkaç dikkatle seçilmiş dört harfli sözcük – sizde ilerleme biçimini referans alarak evet devam et hadi hadi gibi onu sınırdan itmeye yardımcı olabilir. Öyleyse de, “Bu kadar kötü bir kızsın, değil mi?” Gibi birkaç kışkırtıcı cümle yapabilir mi?

Yanıtladığı şeylere ve ne olduğuna dikkat edin. Örneğin, bazı kadınlar tutku ısınması sırasında yaramaz adlar aramayı severken diğerleri bu tür kelimeleri dinleyerek geri çekilebilirler. Hangi kelimelerin sınırların dışında olduğunun kavranması için sayfaların altına atlamadan önce bazı dürüst tartışmalar gerekebilir.

2. Kontrol edilemez bir arzuyu istiyor

Sevdiği adamın istediğini hissetmek (ki siz olurdu) çoğu kadına inanılmaz derecede uyandırıyor. Cynthia A. Graham, Ph.D. tarafından yürütülen bir araştırmada, kadınlar partnerleri tarafından uyarılmanın kilit bir kaynağı olarak arzulanan bir hisse sıralandı. En azından umduğunda onu ne kadar çok sevdiğini, onun için duygularını arttırdığını ona bildir. Gün boyunca ona yaramaz bir kısa mesaj gönderin. Basit bir “Seni düşünmeyi bırakamam”, veya “Beni ne kadar çok etkilediğin hakkında bir fikrin var mı?”

Daha iyisi, spesifik olsun: “Duştan çıktığınızda bu sabah kendimi zorlukla içebilirim. Bu gece ellerimi almam için sabırsızlanıyorum. “Veya” Bugün işe giderken giydiğin seksi elbisenin dikkatini dağıttım. Meslektaşlarınız akıyordu;) “Onu yalnız bıraktığınızda, kokusu, cildi, hareket hali ya da gülerek onunla ilgili lezzetli bulduğu her şeyi kulağına fısıldıyor. Uyluklarının, omuzlarının ya da belinin çevresindeki sıkı bir kol ve tutkulu bir öpücükten birkaç saygın sıkıştırabilirsin – o kadar güçlüysen onu alıp yatak odasına götür. Veya onu mutfak tezgahına, masanıza, banyo lavabosuna koyun, fikrinizi elde edin …

3. Ona Bir Vibratör Kullanmanı İstiyor

Tamam, hepimiz, kadınının şaşkın kadınının görüntüsünü bir trençkotta tezahürat ettiğini biliyoruz – altındaki hiçbir şey. Ancak onu çıplak yatağa yatırırken 9 inç yapay penis ile şaşırtmak, oyuncağımızı tanıtmanın bir yolu olarak tavsiye ediyorum değil. Seks oyuncaklarını birlikte kullanmaya yeni başladıysanız ve nasıl tepki vereceğini bilmiyorsanız, en sevdiğim çizgilerinden birini deneyin “Tatlım, ben bu makaleyi okudum – ne düşünüyorsun … Belki de denemek eğlenceli olacak” Bir oyuncak tanıtıp ona daha fazla zevk verme arzusunu ortaya koyan bir erkek arkadaşı, büyük bir ihtimalle şükran duyarak ve daha çok şey için yalvarmasını istediği kadını bulacaktır.

Kız arkadaşını vahşileştirmek için bir araç olmaktan ayrı olarak, kendi cinsel zevkini artırabilirler bir üniversite tarafından yayınlanan bir 2010 çalışması, vibratörleri (ve diğer oyuncakları) içeren erkeklerin ) Daha iyi orgazmı olan partnerleriyle yaptığı romantik karşılaşmalara dönüşüyor. Pek çok kadın, ortaklarına önemli bir adım atma eylemini bulur, ancak bazıları biraz teşvik edebilir. Ona ne kadar sıcak ve seksi olduğunu ve çıplak olduğunu görmektense sizin için daha büyük bir dönüş olmadığını söyleyerek başlamak harika bir yer.Etiketler: , ,