Seks hayatınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız, ve daha fazla iyi bir yatak maceralarına katılmaksa niyetiniz bu seks ipuçları başlamak için iyi bir yoldur. Bu arada uzun bir macera için yeterli gücü nereden bulabilirim diyenleri için ise Bitkisel Maxman Ereksiyon Hapı öneririz. Neyse biz konumuza geri dönelim hemen.
Konuştuğunuz ve birbirinizi dinlediğiniz sürece sağlıklı bir seks hayatına giden yolda ilerliyorsunuz. Yani iletişim seks için kesinlikle önemli bir araçtır. Bununla birlikte, en mutlu tutkunlar bile yeni şeyleri denemekle eğlenebilir; İşte sizler için bir kaç fikir.

1. Beklenti oluşturun

Orgazm veya direk seks yapmayacağınız belli bir süre, bir hafta olsun katılıyorum. İlk önce, öpüşmeye ve birbirlerini tutmaya izin verin. Birbirinize dokunmak, dokundurtmak, mastürbasyon yapmak, oral seks yapmak.  Ya da sizin için doğru olan her şeyi hissetmek için yavaş yavaş ilerleyin. Sizler için yeni birer eğlence aracı bulun. Bu arada Orgazmdan kaçının. Haftanın sonunda, hoşunuza giden her cinsiyette kendinize orgazm zevkini yaşatın. Bu hafta, seks yaparken paylaşabileceğiniz tüm diğer harika hislere duyularınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Uyarılma süreniz yeni şeylerle birlikte daha da ilginç ve zevk içinde olacaksınız.

2. Masaj

Masaj çok şehvetli bir seks yapmanıza yardımcı olabilir. Nedeni ise partneriniz ile iletişim ve uyarılma yönünden müthiş bir araçtır. Ön sevişimin bir parçası olarak, yavaş başlamak ve dikkatinizin yoğunlaşmasıyla birlikte birbirinizin cildinin rahat hissetmek için harika bir yoldur. Bazıları penisim yeteri kadar büyük olmadığı için eşini bu şekilde tatmin etmeyi amaçlamıştır. Bu durumun da çözümü zor gibi gözüksede Penis büyütücüler sayesinde buda bir sorun olmaktan çıkıyor.
Bununla birlikte, seksle sonuçlanmayan basit bir masaj da seks hayatınız için harikalar yaratabilir. Cinsel olmayan bir masaj, eşinizin bedenini tanımanıza yada yeniden keşfetmeye, stres azaltmanıza ve aranızdaki samimiyeti teyit etmesine neden olacaktır. Masajın seks yapmasına neden olmasını istemiyorsanız, eşinizle konuşun, böylece yanlış anlama yapmayı engelleyebilirsiniz. Seks hakkında konuşmanın bu kadar önemli olmasının sebebi çiftler birbirini yönlendirerek istedikleri seks ve haz konumuna daha rahat ulaşırlar.

3. Seks oyuncakları

Siz ve eşiniz ikiniz de rahat hissediyorsanız, iki tarafında onayından sonra bu seks oyuncaklarını kullanmak birlikte harekete geçirici bir şey olabilir. Bazı insanlar vibratörleri cinsel yaşamlarının keyifli bir parçası olarak kullanıyor. Daha önce seks oyuncakları kullanmayı hiç düşünmediyseniz, onları denemek hakkında ne düşünüyorsunuz? Onları çevrimiçi veya seks mağazalarında satın alabilirsiniz.  Üstelik bu oyuncakları kullandıktan sonra daha keyifli anlar yaşadıklarını itiraf etmiş çiftler vardır. Bu bir araştırma sonucu ortaya çıkmıştır.

Keyfiniz devam etsin cinsel olarak herşeyim tam olsun rahat olayım derseniz ve belli noktalarda takviye ihtiyacı duyduğunuz şeyler olursa https://www.ccinseleczane.net sitesinden ürünleri kontrol edebilir ve enerji dolu seks maceraları tam gaz devam eder.Etiketler: , , ,