İşte Seksin En Doğru Bilgileri

1.Cinsiyet stres azaltır. Açıkçası, aşırı derecede zevk alma sizlere inanılmaz derecede etki sağlar, fiziksel fayda, araştırmalar, meşguliyetin sinirleri yatıştırdığını, kan basıncını düşürdüğünü ve stresini düşürdüğünü gösteriyor. İş yerindeki o büyük işleriniz ne bilim bir sunumda herkesin önüne çıkmadan önce partneriniz ile ilişkiye girin ve ardından bu sunuma girin stresin daha az olduğunu ve kendinizden daha emin olduğunuzu göreceksiniz. Seks gerçeklerini aslında sizlerde biraz dikkat ederseniz etkilerini rahatça farkedebilirsiniz. Daha verimli bir cinsel ilişki için ereksiyon çok önemlidir böyle bir probleminiz var ise birçok insan gibi sizlerde penis sertleştirici ürünlere göz atabilirsiniz.  Ama ilk önce yazıyı okuyup biraz bilgi edinelim.

2. Hasta olduğunuzda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Araştırmalar, uyarılma ve orgazmın bağışıklık sisteminizi güçlendirdiğini gösteriyor. Ve bu, sanki biraz hava koşullarında kendinizi iyi hissedeceğiniz zaman seksin sizin için iyi olabileceği anlamına gelirken, kesinlikle biraz tavuk çorbası ve biraz cinsel iyileşme üzerine uyku zamanı konusunda ne zaman olacağını biliyorsunuz.

3. Daha iyi iletişim orgazmı kolaylaştırır. Kalkışınızda sorun yaşıyorsanız, yatak odalarınıza basit bir ekleme yaparak tüm sorunlarınız çözülebilir: yağlama maddesi. Indiana Üniversitesi Cinsel Sağlığın Teşviki ve Geliştirilmesi Merkezi’nden yapılan bir araştırmaya göre, madeni yağ alan erkek ve kadınların yaklaşık yüzde 50’si orgazmı kolaylaştırdığını söyledi. En kolay seks kesmek.

4. Yağlama söz konusu olduğunda, bunun için hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz. Sağlık meraklısanız, muhtemelen hindistan cevizi yağının her şey için kullanılabileceğini zaten biliyorsunuz demektir. Birçok işlevi listesine eklemek için başka bir şey: harika bir DIY yağlayıcı. Hepsi doğal, uzun süreli ve hatta anti-fungal. Kim biliyordu?

5. Lezbiyenlerin üst düzey orgazmları var. Üzgünüm, düz bayanlar-bitiş çizgisini geçerken, lezbiyenler ilk önce geliyorlar. Cinsel yönelim ve orgazm oluşumu arasındaki ilişkiyi inceleyen bir araştırmada heteroseksüel kadınların zamanın yüzde 61.6’sını zirveye taşırken eşcinsel kadınların zamanın yüzde 74.7’sini, biseksüel kadınların ise yüzde 58’ini zirveye ulaştığını buldu.

6. Diğer rasgele özellikler de orgazm oranınızı yükseltebilir. En fazla orgazm olanların listesinde lezbiyenlere başka kim katılabilir? Kırmızı başkanlar, Cumhuriyetçiler, Android kullanıcıları ve daha yaşlı kadınlar, birkaç isim.

7. Sperm kalorisi düşüktür. Bir çay kaşığı içinde 36 kalori, tam olarak. Durumunuzun olması sizin durumunuzdu.

8. Post-spor salonu, meşgul olmak için gerçekten iyi bir zamandır. Bir çalışmaya göre, genital bölgenize kan akışı egzersiz sonrasında daha yüksek, cinsel işleviniz grafiklerden çıkıyor. Bahsetmemeniz gerekirse, egzersiz yaparken testosteron seviyeleriniz fırlamış olur, bu yüzden kesinlikle ruh halinde kalırsınız.

9. Çalışmaktan bahsederken … bazı insanlar bunu yaparken kaçarlar. Orgazmlar olduğu kadar zor, ancak şanslı insanlar egzersize bağlı olanları rapor ediyorlar. Biri için tekrar eden çekirdek hareketlere ve bazı ciddi servetlere teşekkür edebilirler.

10. Bazı devletler diğerlerinden daha kinkier. Wyoming, Alaska, Vermont, West Virginia ve Oregon, en azından Pornhub’da aradıklarına göre kink-merak uyandırıcı devletlerdir. Kaliforniya şaşırtıcı bir şekilde ölü olarak geçti ama belki de arama geçmişinin dışındaki eksikliklerini ifade ediyorlardı.

11. Adamların neredeyse yüzde 31’i bir orgazm sahte. Time Out New York’tan bir ankette çocuklar da hünerde bulundu. Bilin diye düşündüğünüz her şeyi ikinci olarak tahmin etme zamanı.Etiketler: , ,