Ülkemizde yapılan araştırmalar neticesin’de en fazla görülen erkek cinsel sorunu erken boşalmadır. Bu duruma maruz kalan erkek ise özgüven olarak her ilişki sonrasında psikolojik olarak yıpranır ve özgüven kaybı yaşar. Nedeni ise karşı tarafı doyuramama hissi ve ilişki daha tam ateşlenmeden kesilmesi’dir. sonuç olarak belli biz haz olması ve devam edip artması için ilişkinin belli dakikalara kadar ilerlemesi gerekir.

Erken boşalma yaşayan birçok erkek çeşitli yollar araştırıp bu dertten kurtulmayı hedefler ve tavsiye veya bulduğu yöntemlere yönelmektedir. Tedavi süreci’de oldukça uzun süren bu sorun çoğu erkek için utanılacak bir durummuş hissi verdiği için tedavi için doktora gitmemektedir. Sorun aslında psikolojik veya genetik olarak size kalmış olabiliyor. Yani sorun sizde olmasa bile genetik miras nedeni ile bu durumu yaşayan birçok erkek var olmakta.

Erken boşalma sorunu için birçok yol olmakla birlikte en güvenlisi olan geciktirici sprey bizim size önerimizdir. Nedeni ise etkili ve sağlıklı bir yöntemdir. İlişki öncesi yapacağınız bir veya iki püskürtme sizlere uzun süreli cinsel ilişkinin anahtarını sizlere sunuyor.

Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılmalı?

Doğru olan kullanım penis sap kısmı ve yumurtalıklara birer kez püskürtüp ardından masaj yolu ile iyice yedirdiğiniz’den emin olana kadar masaj yapılacak. Biz ortalama olan 2 püskürtme öneriyoruz fakat bazı bünyeler’de 2 püskürtme fazla gelebiliyor dolayısıyla doğru dozu ilk kullanım’dan sonra kendiniz bulabilirsiniz. Yani 2 püskürtme az geldi ise bir püskürtme daha yapılabilir.

Söylediğimiz gibi doğru kullanım herşeyin başında geliyor buda siz ürünü denedikçe el alışkanlığı haline gelecektir. Birçok çiftin kullandığı ve sprey ile daha güzel bir cinsellikle tanışan çiftler oldukça sayı olarak fazladır. Spreyin varlığın’dan haber olmayanlar ise bizce sizde en kısa zamanda bu soruna bir sprey ile son verin. Bu sorunu engellediğiniz’de göreceksiniz ki tatmadığınız hazları artık çok rahat şekilde yaşayacaksınız.

Geciktirici Sprey Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Öncelikle en fazla yapılan hatalar’dan biri olan çok daha etkili olsun diye fazla sprey sıkmak penisi çok fazla uyuşturmakta bu durum ise size penisin sertleşmesini bile etkileyerek sertlikte sorun yaşatacaktır. Belirttiğimiz gibi kullandığınızda orta derece uyuşma ile gecikmeyi sağlayabilirsiniz. Diğer bir konu ise sprey kullandıktan sonra en sağlıklı olan durum sprey ardından ilişkiye girilmeden önce kondom kullanmaktır. Kondom halkımıza zor gelsede spreyin etkisinin daha etkili olmasını sağlıyor ve bayan içinde daha sağlıklı olmaktadır. Son olarak sprey kullanımının ardından oral seks yapılamaz.