Erken Boşalma Nedir?

 

Erken boşalma birçok erkeğin kabusu haline gelmiş bir psikolojik durumdan veya partner ile uyum sağlayamama durumunda meydana gelmektedir.Aslında çoğunlukla erken boşalan erkeklerin kendini yetersiz bir durumda hissetmesi veya cinsel bir problem değil dediğimiz gibi bir uyumsuzluk söz konusu ile erken boşalma meydana gelmektedir.Yani bunu şöyle açıklayalım cinsel ilişki sırasında erkeğin kadından daha önce boşalması ik tarafıda mutsuz edecektir.Bu durum evlilikte problem yaratmaya müsait bir konudur.Araştırmalara göre;

erken-bosalma-nasil-giderilir

Eğer ön sevişme kısmında boşalma olursa yani penis vajinaya kavuşamadan boşalma gerçekleşirse bu = İleri derecede erken boşalmadır.

İkincisi ise penis vajina içendeki süre 1 dk veya daha altındaysa erken boşalma.

Üçüncüsü ise:1 ila 5 dk arası boşalma süresindeyse buna da = Orta derece erken boşalma deniliyor.

 

Peki normal boşalma süresi ne kadar olmalı diye soracak olursanız.Bu süre ortalama 5 dk. İle 15 dk. Arası değişmektedir.tabi bu durum eşler arasındaki uyuma bağlıdır.Biz sadece ortalama baz alarak bir süre veriyoruz.

 

Erken Boşalma Tedavisi

erken-bosalma-tedavisi

Öncelikle tedaviden önce bu durumun fizyolojik mi yoksa psikolojik mi olduğunu saptamak gerekir.Fizyolojik olduğu belirlenen bir kişinin hemen tedaviye alınıp hasta durumuna göre bir plan program hazırlanmalıdır.Am şunu söyleyelim ki genelde erken boşalma sorunu psikolojik sebeplerden kaynaklanmaktadır.Bir psikoterapi ile kesin çözüme ulaşabilirsiniz.bugüne kadar bu şekilde tedavi görenlerin %99 kesin bir çözüm ile mutlu bir şekilde evlerine dönmüşlerdir.

 

Erken Boşalan Birisi Ne Yapmalı?

 

Öncelikle insanlar kendi vücüdunda olan bir şeyi kontrol etmek ister ve liderin kimin olduğunu göstermek ister.Fakat erken boşalan bir erkek için her şey biranda alt üst olabilir.bu hem evliliğine hem sosyal yaşantısı hemde iş ortamına kötü şekilde yansıyacaktır.Bu kişiler kendilerini yetersiz hissettikleri için eşlerine yüklenebilir ve evlilikleri sekteye uğrayabilir.Bu durumda olan erkeklerin bazı psikolojik baskının altında sergilediği tavırlar vardır.Örneğin bir yere hızlı yürümek olacak bir işin hemen olmasını istemek gibi bazı belirtileri olacaktır.En önemlisi bu yolda önce insanın artık erkekliği bir kenara bırakıp tıbbi bir destek almaktır.Tabi ki bu macerada bayanlarında kocalarına her zaman desteklediğini hissettirmesi gerekir.

 

 

Erken Boşalma Bitkisel Çözümleri

 

Bir çok uzun tedavi yöntemleri olmasına rağmen hala hastane ve doktor görmek istemeyen bu konuyu saklama gereği duyan kişiler ise bitkisel veya ilaç şeklinde takviyeler kullanmaktadır.Bu doğru mudur? İşe yarar mı derseniz yararı olur tabi ki yalnız önemli olan nokta nerden aldığınız ve ürünün kalitesidir.Aldığınız yerden nasıl kullanacağına dair bilgi alın ve ardından belirtilen şekillerde ürününüzü kullanın.Peki biz nereden alacağız nasıl güveneceğiz diyenler olursa sizlere internet ortamından gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra editörlerimiz tarafından belirlenen güvenli takviyeleri buradan paylaşacağız.Daha fazla bilgi almak isteyen veya sorusu olan ziyaretçilerimiz bizlere mesaj veya yorum kısmından soru sorarak bizlere ulaşabilirler.Özellikle şunuda belirtmek isterim pornografi içeren video resim gibi şeylerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın.

Son Olarak Sizlere Kendinizin Uygulayabileceği Erken Boşalma Egzersizi Videosunu İzlemenizi Tavsiye Ediyoruz.Etiketler: , ,