Kendiniz üzerinde çalışın

Orgazm çalışmak çoğu zaman bir kadının en büyük cinsel hayal kırıklığı, sadece her zaman erkekler için olduğu kadar kolay gelmiyor. En iyi orgazma ulaşmak için bazı yardımcı olacak geciktirici krem gibi ürünler tercih edilebilir.

Sizi sinirlendirmesine izin vermek yerine, denemek ve istediğiniz zaman orgazm ulaşmak için yapabileceğiniz şeyler vardır. Öncelikle, tam olarak ne ve orgazm olduğunu anlamak önemlidir – orgazm kılavuzumuz size tüm bu bilgileri verecektir.

O zaman eylem zamanı. Bu kullanışlı 8 adımlı rehber, hiçbir zaman orgazmınızı elde etmenizi sağlayacak.

1. Adım: Kendi bedeninizi kendi başınıza anlayarak, eşinize daha az baskı uygulayacaksınız ve denediğiniz sürece harcamaya devam edeceksiniz. Neyin işe yaradığını anladıktan sonra, eşinizle daha iyi iletişim kurabilirsiniz.

Mastürbasyon yoluyla ilk kez tüm kadın orgazmının yaklaşık yarısı. Kendinize pratik yaparken doğrudan klitorisine acele etmeyin. Yolda diğer erojen bölgeleri keşfetmek için zaman ayırın; varolduğunu bilmediğiniz yeni zevk alemleri bulacaksınız.

Geceleri bir geceyle inşa edin
Seks eğlencenin yarısı düşünüyor ve bu konuda konuşuyor, bu yüzden, düz çuvala gitmeden önce, şarap içmek, yemek yiyip erkenden sohbet etmek için vakit ayırın. Hatta yemek yeme ya da sinemada oturma ön sevişme olabilir.

Burada hafif bir darbe ve kulağında bir parça var, yatak odasının güvenliğine geri döndüğünüzde patlayıcı bir orgazm oluşmasına yardımcı olacak. Hatta daha gerginliği artırmak için gün boyu yaramaz mesajlar ve e-postalar gönderebilirsiniz.

Seks hikayelerini okurken veya seksi bir film izlerken veya pornoyu birlikte izlemek, beklentilerinizi daha da artırmak için harika bir yoldur. Gerçekten baklagillerinizin yarışmasını sağlamak için birbirine dokunmadan bunları yapmayı deneyin.

Bir fantezi düşünün

Çok eğlenceli olmanın yanı sıra erkeğinizle bağ kurmanın harika bir yolu olan seks de kaçmayı ilgilidir. Bu yüzden, adamınız sizi uyarırken tamamen kapanmaya ve bir fantaziye kapılmanıza yardımcı olabilir. Üzerinizde şehre gidecek olan Brad Pitt’in dilini hayal etmek, nabzınızı atmak ve sizi büyük ‘O’ ya yakınlaştırmaktan emindir.

Neyin üzerinde olduğunun anlaşılması orgazmın ulaşmasının önemli bir parçasıdır, bu nedenle eşinizle birlikte olduğunuzda ve kendi başınıza fantezileri düşünüyorsanız.

Bir sonraki aşama bu fantezileri bir arada tutmaktır (güvenle). Bir yabancıyla seks yapmak mı? Bir barda görüşmeyi ve birbirlerini tanımamış gibi yapmayı planlıyorsun.Etiketler: , ,