1. Bir Göz Kırpma kullanın

Cinsel zevk birçok boyuta sahiptir ancak sahip olduğumuz en önemli cinsel organ beynimizdir. Bir duyu engellendiğinde, diğer duyularımız – beyin aracılığıyla – telafi etmek için tıkır tıkır. Örneğin, sağır bir kişi görme, koku, dokunma ve titreşimler gibi duyusal farkındalığı artırmıştır. Daha iyi seks rehberleri için 10 ipucumuzun 10 numaralı girişi için size doğal nitelikteki bu beceriye dokunabildiğinizi ve bu avantajı sizin lehinize kullanabileceğini söylüyoruz: Eşinizi gözler önüne serince duyusal farkındalığınızı artırır. Nerede olduğunu veya bir daha ne yapacağını bilmiyor. Bu, daha iyi cinsel ilişki için beklenti yaratır. Birçok gelen soru üzerine bizlerde aklımıza gelmişken söyleyelim. Küçük penis nedeni ile sıkıntıları olan arkadaşlara penis büyütücüler olarak yazdığımız yazıya göz atabilirler. Ona acımasızca tüy veya dilde duyusal nesnelerle teþekkür edin. Sinir uçlarını heyecanlandırdığı ve onları daha duyarlı hale getirdiği için hafifçe başlayın. Bununla birlikte, sinir uçlarını aşırı uyarmamaya dikkat edin, çünkü bir süre sonra nöronlar böyle yoğunlukta ateş etmeyi bırakır ve duyu boşa gider. Daha iyi seks hayatı için daha bir çok sebep var gelin birlikte inceleyelim.

2. Bir Öğretmen Olmayı Deneyin – Ve Bir Öğrenci

Bir süre sonra partnerinizi her şekilde memnun etmeyi bildiğinizi düşünebilirsiniz, ancak bu çok nadiren doğrudur. Denemediğiniz bir şey vardır ve her zaman yaptığınızdan farklı bir şekilde yapılabilecek bir şey olması zorunludur.

Bununla mücadele etmek için, her şeyi bildiğini düşünmediğin ve birbirlerinin öğretmen olarak merhametinde olduğu bir ders oturumu var. Denemediğiniz şeyler hakkında konuşun, ancak isterseniz, her bir ortaktan bir öneri seçin ve çökün ve kirli olun. Ortaklarımızın neyi sevdiğini bildiğimizi düşünerek sık sık yakalanırız ve bir süre sonra “nasıl yapıldığı” haline gelir. Bu efsaneyi kaybedin ve kendinizi pişman olmayacağınız daha iyi seks için bir süre için öğrencinin sandalyesine koyun.

3. Ticari Duyusal Masajlar

Sensual touch, eşiniz için yapabileceğiniz en yüksek derecede rahatlatıcı ve seksi şeylerden biridir. Bu nedenle daha iyi seks listesi için 10 ipucumuza geçebilirsiniz. Vücudumuz neredeyse istisnasız olarak, bazı bölgelerde gergin değil, pek çok alana sahip değildir. Bu, enerji akışımızı – cinsel enerji akışı dahil – engeller. Yakıt filtresi tıkanmış bir otomobil düşünün: Yakıt (enerjimiz) nereye gitmesi gerektiği yere hızlı ve sorunsuzca geçemez ve araba verimsiz ve etkisiz çalışır.

Rahatlatıcı bir şehvetli masaj vücudunun kilidini sonunda çok yoğun orgazm ve daha iyi seks yapabilir. Eşinizi bu şekilde rahatlatmak, ustalaşma becerileri listenizde yüksek olmalıdır. Aynı şey onun için de geçerlidir: Derinlemesine bir rahatlatıcı masaj ile şehvetli bir masaj arasındaki fark dokunuş biçimindedir – çok derinden rahatlamak istemiyorsunuz, çünkü muhtemelen düz bir şekilde uykuya dalacaktır.

Bu davadaki anahtar, duyularını uyarmaktır, ancak vücudu gevşemiş. Bu, sıkı bir dokunuş anlamına gelir ve bazı duyu tüyleri ve hafif okşarlarla birleşir. Büyük kaslarını rahatlattıktan sonra – omuzları ve sırtları – kalçalarına doğru yolunuzu aşağıya doğru hareket ettirin. Konturlar daha sonra iç uyluklarının yakınında dolaşmaya başlar, ancak buruşukluk ve vajinaya başlar. Ellerini ve ayaklarımı unutmayın – ellerimize ve ayaklara dokunma duyarlı çok sayıda sinir uçları vardır. İyi bir masajın nasıl hissettiğini veya nasıl bir performans sergilediğini bilmiyorsanız, eşinizle “ders saati” içinde biraz vakit geçirin ve ikinizin de neyi sevdiğini öğrenin ya da ellerini vücudunun dört bir yanından geçirin. Sıcak noktalara atlamayın veya efekti mahvedersiniz.

4. Bazı Giydirme İçine Girin
Olmadığınız bir şey gibi davranmak, bazı insanlara kolaylıkla gelir. Bununla birlikte, eğlence için yapılırsa yararları vardır. “Kendiniz” olma rolünüzden çıkmak, birbirinize daha iyi seks yapmak için farklı davranma izni vermenin eğlenceli bir yolu olabilir. Cinsel oyun sırasında başkasının rolünü oynamak, eşinize bazı farklı hisler vermek ve daha önce yapmadığınız şeyleri denemek için çok eğlenceli bir yoldur. Rol oynama, daha iyi seks yapmak ve eşinizle hafifçe ama seksi bir şekilde eğlenmek için harika bir yoldur. Genellikle giyinmeyi yapan kadın basittir, çünkü A) Onu seviyorlar; Ve B) Giysi, iç çamaşırı ve makyaj kaynaklarına sahipler – fakat oynamayı unutabileceğinizi de unutmayın ..

5. Fantazileriniz Hakkında Konuşun
Eşinizle olan fantezileriniz hakkında konuşmak, seks oyununun çok elverişli bir biçimidir. Eşinizinle olan iletişimini arttırır, bu da büyük önem taşır, aynı zamanda daha iyi cinsellik için birbirinizi daha iyi tanımanıza yardımcı olur. Evet, ağzından çıkan şeylere şaşırabilirsin, ancak bu her iki yönde de işe yarar. İlk başta açık tutun ve ikinizde de bildiğiniz ya da emin olmadığınız fetişleri ortaya çıkaran insanlar hakkındaki fantezilerle onu derin uca atmayın. Bir kadeh şarap ile oturun ve elbiselerini açık tutun – şimdilik. Fantezi oyun da daha iyi seks için bir oyuna dahil edilebilir. Hayal gücünü kullan ve seksi tut. Sırayla al ve seni nereye götürür gör.Etiketler: , ,