Hayatta, zamanın test edilmesine karşı koyan birkaç evrensel gerçek vardır: Fıstık ezmesi, jöle ile daha lezzetlidir. Sabahları erken saatlerde bisikletle gitmek her zaman iyi bir fikirdir. Ve evet, kurak büyüler bizden önce gerçekleşti. Ancak sonuncusu hakkında: Daha uzun bir partiye sahip olmanın vajinanızın “sıkılaşabileceği” anlamına geldiğini duymuş olsanız bile, uzmanlar bunun gerçek olmadığını söylüyor. Her şeyden önce.

“Birçok kişi daha az seks yapan kadınların daha sıkı vajinalara sahip olduğunu ve daha fazla seks yapan kadınların ‘gevşek’ vajinalara sahip olduğunu yanlışlıkla varsaymaktadır ancak bu sadece eksik bir yanlış anlamadır” diyor kadın sağlık uzmanları…

Kurak büyülerdeyseniz rahat dinlenebilmenizin nedeni, vajinanızdaki kasların esnek olması gerçeğidir. sağlıkçılar, “Cinsel ilişki sonrasında ve doğumdan sonra sözleşmeli ve normal şekline dönüyorlar” diyor.

Dedi ki, vajinanın şekli daha uzun süre değiştiğinde hayatta iki kez var. İlk? Doğumdan sonra. “Bazı araştırmalar normal şekline ve boyutlarına geri dönmek için vajinal kasların doğumdan sonra altı aya kadar sürebileceğini gösterdi” diye belirtiliyor. Ama yine de yapıyorlar.

Vajinanızın değiştiği bir diğer zaman da yaşlandıkça. Sağlık uzmanı, “Kadınlar yaşlandıkça hormon seviyeleri düşüyor, vajinal duvarların inceltilmesi ve daha esnek hale gelmesi nedeniyle kaslar gevşiyor” diyor sağlıkçı. “İyi haber şu ki kadının yaşı ne olursa olsun kas tonusu Kegel egzersizleriyle iyileştirilebilir.”

Sonuç: Vajinanız seks sırasında sıkışmış gibi hissediyorsa, son zamanlarda kuru bir büyüyle geçtiğinizden değil. “Düzgün bir şekilde uyandırılmadığınız ve ön sevişmenin düzeni daha olası” diyor. Ön sevişme ile nasıl daha eğleneceğiniz ve bu öncesi oyunu en iyi seks yapmaya nasıl uzatacağınız konusunda bu ipuçlarını inceleyin.

Eğer şikayetçi iseniz bu durumdan internet üzerinden bitkisel ürünler ile istediğiniz vajina sıkılığına kavuşmanız mümkün.iyi bir inceleme ardından size en uygun olanı bulacağınıza eminim.Ama nereden bulurum diye soracak olan kişiler’de olabilir.Biz sizler için Güvenli ve dürüst bir alışveriş sitesi önerebiliriz.Bu ürünleri kullanmadan önce eşiniz veya partneriniz ile de bu konuyu konuşup ona göre karar verilmelidir.Daha sıkı vajinalar karşılıklı olarak daha da arttırdığı ortaya konulmuştur.Ama bazı vajina türleri doğuştan gelen bir esnekliğe sahiptir.Yani çok ilişki sonrası vajina aşırı derecede esnemez.Etiketler: , , ,