Cinsel İlişki mutlaka aşkla olan birşeydir. Bizde sizlere hangi anların seks pozisyonları olduğunu açıklayalım. Belki diyeceksiniz. Bizim pozisyon burada yok. Bizler sadece belli başlar olan şeyleri yazmaya gayret ettik. Eğer yeterli düzeyde partnerinizden tepki almıyorsanız internet üzerinden güvenle bayan azdırıcılar destek ürünlerine göz atabilirsiniz.

1.

TOP ÜZERİNDE KADINLAR

Üstteki kadınla cinsel ilişkiye giren bir adam, duygusal yakınlık yaratabilecek her iki ortak için savunmasız bir konumda olabilir. Mallarınız tamamen sergilenirken kontrolü bırakmanız gerekir. Bu seks konumu çok dokunaklı ve samimi okşamalar için idealdir. Üstelik kadınlar içinde mükemmel orgazm yaşatır.

2.

Ayakta Zıplat

Bu pozisyonda adam sanki sadece kollarına atılmış gibi tutar. Bacaklarınız beline sarılı ve kolları boynuna sarılmışken, bu sevecenlik konumu yavaş hareketler, tutkulu öpücükler ve romantik anlar için elverişli. Üstelik inanılmaz haz alma içinde mükemmel bir pozisyondur. Aman dikkat kıvılcım çıkarmayın.

3.

MİSYONERİ GELİŞTİRMEKTEDİR

Misyonerlik konumu zaten yüzünüz yakın olduğundan ve neredeyse tüm vücudunuzun temas halinde olduğu için seks yapmak için samimi bir yöntemdir.Bu kadar yakın olmak ve heran dudaklarını rahatça öpebileceğiniz bir pozisyon olduğundan güzel anlara sebep olmaktadır. Konumun duygusal yakınlığını arttırmak için, vücudunu daha eksiksizce sarp etmesi için kıçını tutmasını veya bacaklarını kendi dışına çektirmesini sağlayın.

Ve eğer bir çift çok eğimli ise, bu pozisyon da yüz yüze duygusal samimiyet koruyarak anal seks için iyi bir yaklaşım sunuyor.

4.

GÖNÜLLÜ

Kaşıkla bulaştırmada hiçbir göz teması olmasa da, bu cinsiyet konumu, tüm vücudu ile sizi oyaldığı için yoğun bir duygusal bağlılık yaratır. Ayrıca, seks sırasında inanılmaz derecede samimi olabilecek, dokunmaya, sıkmaya, sürtmeye ve elle tutmaya da harika bir yer. Bu pozisyon kadın orgazm için en iyi cinsiyet pozisyonlarından biri olarak düşünülür. Bir Deneyin bence yoksa çok şey kaçırırsınız. VOOP, VOOP!

5.

ELLERİ BELDE

Bir koltuğa oturtun ve ayaklarınız yere oturtun. Bu, yüz yüze temasa ve öpücüklere, fısıltılara kolay erişime ve her yere dokunmaya izin verir. Kontrolü kimi zaman siz alın kimi zamanda hünerinin göstersin diye karşı tarafa bırakın.

6. YÜKSEK AŞK

İşte Seksin En Doğru Bilgileri

Bir yatağın kenarında veya başka bir yüzeye sırt üstü uzan ve önünüzde durduğunda bacaklarınızı eşinizin omuzlarına koyun. Her ikiniz de kontrolü paylaşıyor; Hareketleri yönetir ve onu biraz geriye itmek için bacaklarınızı kullanabilir ve onu yavaşlatabilir veya her yere yaslanmasını sağlayabilirsiniz. Şiddetli sevenler içinde güzel bir pozisyondur.

 Etiketler: , ,