İnsanlar için bir ihtiyaçtır cinsel ilşiki ve bu bilindik birşeydir.Fakat bir yol daha vardır kimine göre hiç cazip gelmesede kimine göre ayrı bir tecrübe ve deneyim içeren, oda anal seks yani ters ilişki durumudur.

Anal seks nedir?

Çoğu zaman ilk akla gelen şey erkek penisi anüse girme olayı olarak bilir,veya seks oyuncaklarının anüsle teması sağlanıp cisel dürtünün artması’da sağlanabilir.Peki Ama bu olay tam olarak nasıl gerçekleşir onu anlatmaya çalısacağız.

Nasıl anal seks yaparım?

Cinsel ilişki sırasında anal bölgesini keşfetmeye başlayınca garip hissedersiniz, bu nedenle bu fikre alışmaya çalışırken dokunarak ve okşamaya başlayınca yavaş başlayın. Sevmiyorsan,hoşuna gitmiyorsa,canın acıyorsa eşinle konuşmak ve anal seksin sizin için olmadığını açıklamak iyi bir fikirdir. Bir sürü insanın bu durum hoşuna giderken, birçoğu cinsel faaliyetlerinden uzak tutmayı tercih eder.

Anal seks yapmaya karar verirseniz, işleri biraz yavaştan alın ve eşinizle iletişim kurun. Eğer anal seks seviyorsanız, biraz nüfuz ederek başlayın ve daha sonra tamamen çekin. Eşiniz hazır olduğunda biraz daha nüfuz edin ve tekrar çekin. Tamamen içeri girene kadar buna devam edin ancak rahatsız edici ya da acı çekiyorsa herhangi bir zamanda durmaya hazır olun.

Anal seks hissine alışmak biraz zaman alabilir ilk kez mükemmel şekilde gitmezse, her ikiniz de ruh halindeyken tekrar deneyebilirsiniz.

Yağlama Alışkanlığı Kazan ve Sev

Vajinanın aksine, anüs kendi yağlamasını (veya yağlamayı) üretmez, bu nedenle penisin veya seks oyuncağının özgürce hareket etmesine ve anüsün hasar görmesini önlemek için iyi bir ürün kullanmak önemlidir.

Eşinizin gelmesini yağlayıcı olarak kullanmayın. Cinsel ilişki için özel olarak tasarlanmış bir su bazlı yağlayıcı kullanmak en iyisidir. Yağ bazlı yağlayıcılar (losyon ve nemlendirici gibi) prezervatifi zayıflatabilir ve kırılma olasılığını artırır.

Ayrıca bu seks türün’de diğer dikkat etmeniz konu ise gerekli önlemleri alarak bazı hastalıklara karşı kendinizi koruma altına almaktır.Anal seks alışması biraz zaman alan bir durumdur.Eğer sizde herşeyi ağırdan alıp bir noktadan başlarsanız daha sonraki ilişkiler’de daha da rahat olabileceksiniz.Bu konuda sizlere yardımcı olacak ürünlere internet site üzerinden sahip olabilirsiniz.Etiketler: , , ,