Cinsel ilişki öncesi ortağına ne sıklıkla gidiyorsun? Ve cinsel ilişki bir yana, ne sıklıkta oral seks yapıyorsun … oral seks uğruna?

Rakamlar düşükse şunu söylemeliyim: Siz ve eşiniz eksiksiniz. Sikişli zaman penisine dalmaya direnmek imkansız olabilirken, cunnilingus’un yoğun bir oturumu, samimi hayatınıza, aynı zamanda eski ve yeni çıkıp girmediğiniz bir şey katabilir. Ayrıca bu zevkli yatak anlarını uzatmak isteyenler geciktirici hap kullanabilirler.

Peki önemli olan ne?

Birincisi, oral seks vermek, ön sevişmenin mükemmel bir biçimi olabilir. Eşiniz bunu size söylememiş olabilir, ancak kadınlar genellikle bir kol gözlerinizi ve göğüs krepını takiben cinsel ilişki için hazır değillerdir. Fiziksel ve psikolojik olarak uyandırılmak için sıklıkla bir ısınma süresini tercih ederler; bu da ağrısız seks deneyimlemelerini ve belki de orgazm (lar) a ulaşmalarını kolaylaştırır.

Ancak oral seks, ön seviye olarak kullanılmak zorunda değildir. Gerçekten yoğun bir cinsel deneyim için cunnilingus’ı ana etkinlik haline getirmeye çalışın. Çoğu durumda, kadın orgazmı cunnilingus’tan cinsel ilişkiden daha güvenilir şekilde güvenir.

Ama doğru yapıyorsun. Ona oral seks vermek, dilini vajinasına itmek kadar basit değildir ve kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kıpır kılar. Hayır, akıl karıştıran oral seks gerçek bir teknik gerektirir.

Dağ Metodu’nun Yazarı Mark Coriddi: Önce Kadınlara Keyif Veren Bir Kılavuz, önce bir “montaj” kurmayı öneriyor. Hayır! Değil bir “sökülme” (cunnilingus biraz ağız jimnastiği gerektirir). Bir bağlama elde etmek, ağzınızın ve kasık bölgesinin ağız dolu bakanlar sırasında yaşadığı zevki en üst düzeye çıkaracak şekilde bir araya geldiği anlamına gelir. Hem erkekler hem de kadınlar bir ayağa sahiptir. Coriddi’ye göre, bir erkeğin üst dudaklarının dişlerinin hemen üstündeki alanı vardır. Bu arada, bir kadının montesi, kasık kemiğinin merkezidir ve burada, bağlantınızın doğal olarak uyduğu hafif bir beşik vardır. Coriddi, “İlişkili bağlarınıza bağlanmak ve bu sürekli bağlantıyı uyarılma süreci boyunca korumak, akıl karıştırıcı oral seks için gereklidir” diyor Coriddi. “Özellikle, eşinizin klitorisini maksimum düzeyde uyarmak için ağzınızı sıkı bir yere yerleştirmenizi sağlar.”Etiketler:, ,