1. ORTALAMA BOY

Çoğu pozisyon adil bir oyun-yani deneme! Seks uzmanı bir çok doktorlar öneriyor: Kollarını bir omzunun etrafında sarın ve vücudunun sizin için bir insan koltuğu oluşturması için bir çömelme yerine çömelmesini önleyin. cinsellik deam ederken bedenine yakından basın. Eğlencenizi biraz daha zamana yaymak isteyenler de geciktirici hap kullanabilirler.

2. BÜYÜK BOY

Vajinanın genişlemesine yardımcı olmak için ön sevişme bölümünde 10 ila 15 dakika harcayın ve yağlı maddenin kullanılmasını sağlayın . Ne kadar derinleştiğini kontrol etmek için en üstteki hareketleri seçin. Morse, vücudu üzerinde ellerinizi yere yatırarak ya da yatağın üzerinde “sanki sanki sersemletmek üzeresiniz” gibi konuşuyor. “Destek için geriye yaslanabilmesi için dizlerinin bükülmesine de yardımcı oluyor.”

3. KÜÇÜK BOY

Indiana Üniversitesi’nden bir seks araştırmacısı olan Debby Herbenick, doktorun dediğine göre arkadan giriş yapın. Bu size daha derin nüfuz sağlar. Başınızı ve omuzlarınızı bir yastık üzerinde dinlendirin, kalçanı kaldırın, ardından uyluklarınızı sıkın. Bacaklarınız ne kadar sıkıysa, snugger uygun olur.

BENDY BOY
Hafif yanlara sahip bir şekli varsa, “yalan söylerken yatağın yanında durmasını sağlayın,” diyor Morse. “Alternatif olarak kendinizi bir tarafa, diğer tarafa da neredeyse bir topa kıvrılıp, omuzlarını iterken, destek için kullanabilir ve hangi pozisyonların peninin bükülmüş yönüne bağlı olarak en iyi hissettiğini bulursunuz.”

Her boy penis için gördüğünüz gibi birçok pozisyon bulunmakta sizde penisinize uygun bir pozisyon ile başlangıç yapıp farkı rahatlıkla görebilirsiniz. Unutmayalım ki cinsel ilişki çift taraflı bir durumdur. Paylaşmayı bilmeli ve karşı tarafıda biraz düşünmek gerekir bu nedenle partneriniz ile daima iletişim halinde olun bu sizlere çok daha verimli bir cinsel ilişki ortaya çıkmasına çok faydalı olacaktır. Sizlerde başlarda bu pozisyonları deneyip artık yeni bir gelişme gösterin. Birçok kişi penis boyu ve yapısı nedeniyle zor anlar yaşamaktadır. Bizler sizler için elimizden geldiğince yardımcı olmaya devam edeceğiz.Etiketler:, , ,