Kadınlar’da Orgazm Nasıl Gerçekleşir?

kadinlarda-orgazm

Genel olarak kadınları biz erkekler için anlamak, onların bu özel anaında yaşadığı zevki şehveti anlamak zor olabilir.

Sizlerin her seferinde partnerinizi  yatak’ta doruk noktasına getirmenize ve bu nedenle daha zevkli bir seks yapmanıza yardımcı olmak için, en çok merak edilen konularınızı açıklayacağız. Burdaki yazımızı okuyan siz şanslısınız iyice odaklanın yazımıza başlıyoruz.

Soru:Bir kadının orgazmı olması ve bu kadar gürültü yapması mümkün mü?

Cevap: Evet. Kadınlar ve erkekler-orgazm sırasında nadir de olsa yükses çıkarabilir ama genel olarak bakıldığında çoğunlukla yüksek ses çıkarmazlar.

 

Soru: Kadınlar Orgazm Olmazsa Seks’ten Keyif Alır mı?

Cevap: Kadınlar, erkeklerden daha az orgazm olsalar bile seksi gayet sevimli hoş olarak dile getiriyorlar.

Dokunuşun zevkli olduğu gerçeğinin yanı sıra pek çok kadın, seksin sağladığı samimi, öpüşme, dokunma, yakınlık gibi şeylerden hoşlanıyor ve yeterince tatmin oluyorlar.

Soru: Orgazm için genel bir zaman var mı?

C: Bu aslında tamamen o anki şehvet pozisyon ve burumdan alınan zevkle orantılı bir durumdur.Hangi yolla teşvik edildiğine bağlı. Bir vibratör aracılığı ile mastürbasyon, orgazmın en hızlı yolu olarak belirlenmiştir; cinsel ilişki, kadınların çoğunluğu için daha fazla zaman aldığı için bu durum biraz zaman alabiliyor.

Ama sadece seks eyleminden seks hareketine kadar değil, kadından kadına da bu durumun değiştiğini söylemek gerekiyor.

Soru: Bir Erkek kadını en hızlı şekilde nasıl orgazm’a ulaştırır?

Cevap: Kadınlar ilişki sırasında ne kadar rahat ve erkeğe daha yakın hissediyorsa hızlı şekilde orgazm durumu yaşanılır.

Yani yeni tanıdığınız biri ile değilde uzun süredir ilişki yaşadığınız biriyle cinsel ilişki durumunda geçerli olabilecek şeçeneklerdir.

Herhangi bir ilişki çatışmalarına değinerek ve sevgi ve samimiyet ihtiyaçlarını konuşarak (ve onu karşılamaya çalışarak) rahatlamasına yardımcı olun. Görünümü veya ağırlığı gibi endişeli olduğu konularda olumlu ve negatif enerji ile kadınlara yardımcı olunmalıdır.

Ayrıca, oral seks, cinsel ilişki veya el mastürbasyon’dan önce orgazm olmaya çalışmadan önce yeterince uyandığından emin olun. Söyleyecek hiçbir büyü işareti yok, bu yüzden onunla konuş! ve isteklerini cesaretle olmasını düşündüğün gibi karşıya anlat söyle o şekilde davran.

Soru: Bir kadın nasıl bir orgazm birden fazla orgazm verir?

Cevap: Tüm kadınlar, şimdiye kadar birden fazla orgazm olduklarını söylemediler yani pek karşılaşılan bir durum olarak bildirmiyor. Bazı çalışmalarda, kadınların yarısından azının bunu bu durumun yaşanıldığını belirtiyorlar.

Bu, çoklu orgazm yeteneğine sahip olmadıkları anlamına gelmez, ancak kaç tane olduğunu bilmediğimiz anlamına gelir.

Birden çok orgazm isteyen kadınlar için ise şunu önerebiliriz, orgazm yaşandıktan sonra tempoyu kaybetmeyip aynı şekilde ilişki devam etmelidir.

Soru: Orgazm için en iyi seks pozisyonu nedir?

seks-pozisyonlari

Cevap: Bu Durumun pozisyonla bir ilgisi yoktur.Bu Sadece kadına bağlıdır.Yani bu durumu sadece zevk alması ile bağlayabiliriz.

ekleyelim ki kadınlar her ilişki içinde orgazm yaşamazlar.Erkekler Kadınlara göre daha rahat bir şekilde boşalmaya meyillidir.

Bazı orgazm vajinanın ön duvarının uyarımında daha kolay olmaktadır.

Ama yinede bir pozisyon soracak olursanız kadınların en tercih pozisyonu dogy dür.

Eğer sizinde sorularınız var ise yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Şunu söylemek isterim ki orgazm kesinlikle anlatılmaz yaşanır.Çok farklı bir deneyim bir okadar zevkin doruklarında olunması herkes için apayrı bir durumdur.

Orgazm olmak için sadece cinsel bir birleşim olması gerekmez bu ağız yoluyla konuşarak ta mümkün olur ayrıca kadın için sekse daha ateşli başlama nedeni olarak bile gösterilebilir.Etiketler: , , , ,