Yemek konusunda şehvetli bir şey olduğuna şüphe yoktur: afrodizyak gıdalar ile kokular ve ellerinizle ateşinizle birlikte bir şeyler yaratmanın heyecanı arasında, mutfak yemek yiyip çıkmak için sadece bir yer değildir. Her anınızda her zaman sizi seks anına hazır bulunduran penis sertleştirici ürünler sizleri sizleri tamamen cinselliğe hazır hale getirecektir. Gerçekten de, Birleşik Krallık’taki son bir araştırmaya göre, yatak odaları dışında, çiftler mutfağı içeride bulabileceğiniz en sıcak yer olarak değerlendirdi. Fakat bunun anlamı, tam olarak, kirli bulaşıkları, bir ocağın sıcak gözü ve uğultu buzdolabınızın yakınında seks yapmak konusunda çok sıcak. Uzmanların açıkladığı gibi: Bir çok şey.

“Mutfakta seks, oturma odası ve yatak odası için harika bir alternatiftir, çünkü hissi ve vibe çok farklıdır! Seks uzmanı Coleen Singer, rahat battaniyeler ve yastıklar yerine mutfağı siz ve sevgilinizin hoşuna giden her aşamada “evreleme platformları” geniş bir yelpazesi olarak sunuyor “diyor. “Bir başka baharatlı fayda en mutfaklarda çizilebilen perde veya güneşlik yok, bu nedenle çim adamınız ortaya çıkınca sizi olası sergileme unsuruna getiriyor ve tutkunun sutlarında sizi keşfediyor olabilir! Bunun şansı oldukça düşük, ancak deneyime kinky unsuru ekliyor “dedi.

Yemek hazırlamadan önce (veya tatlıdan sonra) denemek ve denemek için gidiyorsanız, mutfakta deli sıcak seks yapmak için bazı yollar nelerdir? Burada, uzmanlar iki kişilik baharatlı bir ‘yemek’ deneyimi için en iyi ipuçlarını verir:

1. Sahneyi Ayarlayın

Umarım size bıçakların ve seksin birlikte gitmediğini söylememize gerek yoktur, ancak durum şu – tezgahlarda sapık birşey yapmaya başlamadan önce mutfağını temizlemeyi unutmayın. Çatal bıçağı elden çıkarmayın, bulaşık yıkayın ve bulaşık makinesini yerleştirin, soba üzerindeki tüm ocakların serin olduğundan ve muhtemelen en önemlisi sayaçları sildiğinizden emin olun. Olası görünmese de, bazı baharatlar, gıdalar ve çeşnikler sizi döküntü halinde dökmenizi sağlayamaz, ancak aşırı duyarlı ciltlerinizle ya da onunla temasa girdiyse fiziksel acıya neden olur. Örneğin jalapeños veya daha önce birçok kez acayip çiftlere kinky çift gönderen baharatlı biber.

2. Ön Farınızdaki Yiyecek kullanın

Bazı maddeler, tarifi deli sıcak mutfak seks için doğru değil, diğerleri. Sizi yönlendiren şey kısmen yemek pişirme ve mutfaktaki duygusallığı olduğu için ön sevişmenize biraz seksi yiyecekler eklemekten çekinmeyin. Klişe gibi gözükebilir, ancak Varsity Blues’tan kırbaç kremalı bikini, unutulmaz bir sahne (ve görsel görüntü) için bir nedendir: Sıcaktır. Tatlı temasıyla git, çünkü nefeslerinizi en taze tutacak. Çileklerden ve yaban mersini gelen bal ve çikolata, yalamak istediğiniz herhangi bir yere koyun ve onu emmek istediğiniz herhangi bir yere. Temizlik veya karışıklık hakkında endişelenmeyin, post-orgazm gelecektir (ve hatta sizi seks yapmak için bile yol açabilir).

3. Sayaçta Onu Oturun

Şarkıcı mutfakta inmenin en güzel yerlerinden birinin mekanı kullandığını söyledi. Bazen kızınızı bacakları sarılmış halde tutmak zor olabilir, ama şans eseri sizin için mutfak tezgahı sizin için ağırlığı destekliyor. Diz çökün ve ayağa kalkmadan önce ona doğru inin ve ona nüfuz etmeye başlayın. Singer, “Bu sadece görsel ve gözle bağlantılı bir bakış açısından çok sıcak değil, aynı zamanda penetrasyon hızının ve derinliğinin büyük bir kontrolü” dedi. Çünkü onu tutmak konusunda endişelenmenize gerek yok, geriye yaslanıp gerçekten zorlamana izin veriyor ve isterseniz itme sırasında klitini uyarmaya başlayabilirsiniz. (Veya belki o kadar açıktır ki kendisi yapar.Etiketler:, ,