Kendinizi Hazır Hissedin

Mastürbasyon kendinizi memnun etmekle alakalı olsa da, eğlencenize bir ortak dahil edemeyeceğiniz bir kural yoktur. Karşılıklı mastürbasyon “eşinizin nasıl etkilendiğini öğrenmenize yardımcı olur. Uzak mesafeli bir sevginiz mi var? Bluetooth ve mobil uygulamalar yoluyla eşinizle bağlantı kuran birçok program edin. Bu sayede partneriniz nerede olursa olsun bağlantı kurup birlikte bu keyfi katlayabilirsiniz.

Çoğumuz mastürbasyona başladığında görüntülere odaklanır aslında biraz daha alışkanlığın dışına çıkılarak yeni şeyler denenebilir. Ne gibi diyecek olursanız örneğin öyle kremler vardır ki bunlar vajina ve meme uçlarına sürüldüğünde sizi biraz havaya sokacaktır. Orada gördüğünüz birine bakarak büyük zevkler yaşayabilirsiniz.

Yüksek teknoloji araç gereçleri tamamen isteğe bağlı olmakla birlikte, yeni seçenekler de bir sonraki seviyeye zevk almak için ihtiyaç duyduğunuz şey olabilir. Örneğin, The Womanizer, emekli bir Alman mühendis ve karısı tarafından icat edilmiştir; Klitoriyi uyarmak için “keyif hava teknolojisi” dedikleri bir şey kullanıyor. Ayrıca ikili motorlarla, dahili kameralarla (her biri kendi?) Yapay penis ile vibratörleri keşfedebilirsiniz.

En yeni oyuncakları kullanmak istiyorsanız vibratör dildo veya anal tıpaçları gibi dişi dostu seks oyuncak mağazalarının hepsinde, iyi stoklanmış çevrimiçi mağazaların yanı sıra kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmış mükemmel mağaza içi müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Ancak seks oyuncakları bugünlerde o kadar çok yer buluyor. Bunlara ulaşmak artık daha da kolay hale gelmiş bulunmakta.

Eğer bu gibi seks oyuncakları kullanmak isterseniz sizlere yardımcı olabilecek bazı desteklere başvurmalısınız. Örneğin kayganlaştırıcı kremler gibi. Krem sayesinde çok daha rahat işinizi görüp daha fazla haz alınabilir. Herşey vücüdunuzu tanıdıkça daha da iyiye gidecektir. Bu biraz zaman alsada keşfedilmedik yeriniz kalmayacaktır. Öncelikle yavaş yavaş duruma göre kenidinizi hazır hissettiğinizde hızı arttırarak yola devam edilmelidir. Eğer kendinizde hiç o havayı hissetmiyorsanız bu içinde destek almanızda hiç bir kötülük yoktur. Şu şekilde bu durumu lehinize çevirecek birçok ürün vardır ama biz sizlere bayan azdırıcı damla olarak bulabileceğiniz ve sizlere son derece şiddetli haz dolu orgazmlara hazırlar. Gerisi sadece sizlere kalmış iyi eğlenceler dileriz.Etiketler: , , ,