1. Gövde

Altı paketli veya babalı bir ceset olsun, birçok kadını karnınıza çeken bir şey var. “Sıcaklığı olabilir, ancak vücut bölümüne dokunmanızın size en yakın olanı için ayrılmış olan samimiyeti de olabilir. Vücudunuzun büyük bölümünde halkın ilgisini çekiyorsunuz – günlük el sıkıştıysanız, kollarınızı sevdiklerinizin etrafına sarabiliyor ve hatta popo takım arkadaşlarından sahada biraz zaman alıyor – ancak ellerimizi midenizde gezdirmek ayrılıyor En karşılaştığı karşılaşmalar için. Kadınları daha da iyi bir havaya sokmak için bayan azdırıcı damla sizlere büyük fayda sağlayacaktır.

2. Gözler

Göz gözleme ilk başlarda rahatsız edici olsa da, bağlantıyı ve eğlencemi yatak odasında geliştirdiğini görüyorum” diyor. Fiziksel dokunmadan ve cinsel ilişkiden önce birbirlerine bakar ve birbirlerinin gözlerine 10 dakika boyunca bakarlar. “Yakınlık içinde eşinize rahat bir bakış sergileyin. Bazen gözlerinizi kapatıp içe doğru gidebilirsiniz, ancak eşinizle birlikte kalmanız ve gözlerini onunla daha derin bir bağlantıya geçmek için bir ağ geçidi olarak kullanmanız halinde fiziksel, zihinsel ve manevi açıdan keşfedeceğiniz çok şey var. Marzulff “diyor.

Yatak odasına gelmeden önce samimi bağlantınızın başlamasına izin verin! “Örneğin, randevündaysanız, konuşma ve / veya sessizlik sırasında tarihe bakıp bakıyor. Marzulff, rahat, mevcut ve açık kalın ve akşamın geri kalan bölümünün tadını çıkarmanın tadını çıkarın “diyor.

3. Kollar

“Erkeklerin ön kolları için bir şey var, zira bana, bir adam için harika fikirler veriyorlar, örneğin:

Kas? “Muhtemelen işe yarıyorlar. Ve böylece keşfedilen diğer bazı kaslı vücut parçaları olabilir. ”
Kıllı? “Muhtemelen kıllı bir göğüs.”
Pasta ve kas yok mu? “Muhtemelen pastely ve wimpy her yerde.”
“Özellikle bir erkek uzun kollu bir gömlek giyip manşetleri yukarı çektiğinde çok hoşlanıyorum. Bu bana ön sevişmek gibi! Bu yüzden, tarihlerime (büyük kollu olanlar) açıklayacağımdan eminim, o vücudun parçası olmak için ne kadar seksi buluyorum ve akıllı olanlar genellikle sıkı sıkıya memnuniyet duyuyor.

4. Ağız
Gerçekten şehvetli bir öpücük, başka bir samimiyet biçimini taklit eder. “Kadınlar seksi bir ağza çekiliyor, çünkü bu, büyük öpücük olabileceği ve ağzını bacaklarından aşağı çekip ne yapacağını bildiği anlamına geliyor. Ona öpücüğünü kullanarak, diliyle alay etme ipuçlarını dinleyecek ve gördüğü ve sevdiği şeyi beğenip edemeyeceğini düşünüyorsun, o dilde güneye adım atmaya can atacak.
Gülümseme
Ağıza ilişkin gülümsemenin manyetizması. “Büyük bir hoş gülümseme ve sulu dudaklar! Bu özelliği fark ettiren erkekler değil, yüzleri baktığında kadınlar bir erkeğin öpebilir unsurunu düşünüyor ve iyi bir gülümseme adamın sıcak ve nazik olduğunu gösteren bir işarettir. (Ve bu iyi bir şey değil) yazar Andrea Syrtash, “İlişki uzmanı ve yazarı, çoğu kadın için açılıyor” diyor ve bu gülümseme güçlü bir çene çizgiyle daha da güçlüdür. “Bazı kadınlar için güçlü bir çığır açıcıdır , Erkeksi olduğunu ve sağlıklı bir testosteron dozu olduğunu söylüyor. ”

6. Eller
Eller hakkında söylediklerini biliyorsunuz … “Cinsel olmasa da, hem iki hem de insanlar arasındaki en ufak amaca yönelik temas, o anda anında bağlanmanıza ve samimiyete sahip olmanıza rağmen, hem güçlü hem de özel eller tarafından dokunuluyor. Sevgilinin elindeki en büyük şey, yumuşak ve şehvetli olmaktan firmaya ve dikkat çekmeye kadar değişebileceklerinden ve bu dengenin inanılmaz derecede seksi olmasından kaynaklanıyor.

7. Geri
Birçok kadın, üstteki adamla tutkulu seks yaparken bir erkeğin sırtını çizmeyi sever. “Ona göre, güçlü bir geri dönüş kaba seks yapar ve en derin arzuları için konuşur – diyelim hayvan içgüdüsü. Kazıma, aynı zamanda ona bir başka güçlü duygu verir: Tırnaklarının adamın sırtına “girmesi” onu daha derin bir bağlantıya dönüştürür ”

8. Saç
Bir kadın, oral seks yaparken tüyleri ile bir adamın kafasını çekmeyi gerçekten seviyor. “Bu, oral seksin yoğunluğunu kontrol etmesini sağlar: daha yoğun uyarımı istediğinde, adamın kafasını daha da kuvvetle çekmesi gerekir. Bunun bir diğer nedeni, kadınların erkekleri veya erkeklerin vücut kısımlarını çekmesini sevmektir …

9. Yüz
Evet, kadınlar gözleri ve gülümsemeyi sever. Ancak yüzün tamamı bir hikaye anlatıyor ve bu yüzden kadınlar hızlı fark ediyorlar. Bir seks ve aşk uzmanı. “Yüz ifadelerinde bir erkeğin niyetlerini görüyoruz ve tabii ki gözlerin nerede.”Etiketler:, ,