Çoğu erkek, penislerine sarılan bir çift ıslak dudak makinesinin yavaş, duygusal hissetmesinin keyfini çıkarmaktan başka zevk almayacaktır. Ne yazık ki, bazı kadınlar bu hareketin en büyük tarafı değiller; endişelenmeyin; Bir erkeğin üyesini kızıl dudaklarıyla selamlamaktan başka bir şey duymayan başkaları da vardır. Oral Seks süresini daha iyi bir hale getirmek ve eğlencenin aralıksız devam etmesi için penis sertleştirici hap kullanılabilir.

Bu nedenle, günümüzün odak noktası oral seks ve kadınların spor hakkında ne kadar çok sevdikleri ve küçümseyişleri üzerine kuruludur. Bu nedenle, sana oral seks yaparken kadınının ne düşündüğünü bilmek için can atıyor olan her şey, aşağıdaki kadınların verdiği cevaplarda yatıyor olabilir.

Tükürmek veya Yutmak hangisini tercih ediyorsunuz?

T.: Yutma denedim ve söylemeliyim ki, şimdiye kadar tadına varılamadığım en iğrenç şeydi. Acımasız ve faul, bahsetmiyorum bile neredeyse kusuyorum. Zavallı kocam, orgazmını en kötü şekilde mahvettiğimi bildiğim halde beni rahatlatmaya çalışıyordu.

L.: Kocamın her zaman “meyve sularını” yutardım. Ona ne zaman işkence yaparsam yutardım diye verildi. Şaşırtıcı ama şimdiye kadar tadına sonra şimdiye kadar tadına sonra bir şey farklı tattım. Ama bunu sadece herhangi biriyle yapmazdım.

B.: Evet, kabul ediyorum, sanırım yutma, çok samimi bir şey ve yalnızca güvendiğiniz ve sevdiğiniz bir adamla yapılmalıdır. Bir erkeğe, kadınının spermini yuttuğu çok gurur vericidir, ancak her erkeğin yaptığı kadar gülümseydi, o zaman ne kadar özel miydi?

N.: Önemli olan neydi anlamıyorum; Asla yutmayacağım Sadece iğrenç. Ejakülat öncesi tadına rağmen bile kusmayı severim. Bir erkek arkadaşım bana yalvardı ve hatta serbest bırakmaya hazır olduğunu söylemeden bunu yapmamı sağlamaya çalıştı. Yüzüne tükürmek bitti. Eminim bunu bir daha denemeyecektir.

Cinsel Organ Temizliği hakkında ne düşünüyorsun?

N.: Bir adam yıkamadıysa ve bana söylemezse nefret ederim. Ve oraya düştüğümde, ağzımda biten bu pis kiri var. Oh, ve spermanın tadını, ugh!

L.: Buna smegma denir ve zamanla sünnetsiz penislerde birikir. Her neyse, bence bir adam orayı bozmadığında iğrenç düşünüyorum, çünkü onun üstünde deli olma kabiliyetim sınırlıyor. Bence bütün çocuklara o bölgeyi temiz ve uygun tutmaları öğretilmelidir.

T.: Hiçbir geri bildirim almadığım zamanlardan hoşlanmam. Adam orada bir ceset gibi durduğunda. Bana söylemediği sürece onu memnun edip edemeyeceğimi nereden bileceğim? Benim bir penisim yok; Ne hissettirdiğini bilmiyorum

B.: Bununla ilgili hiçbir şeyden gerçekten nefret etmiyorum, özellikle ağzımı sadece bir penisin etrafına sarmamak göz önüne alındığında. Ama anlamayacağım, bir adamın onu hoşnut ettikten sonra beni öpmeyeceği. Sonuçta onun penisi ve benimle oynadıktan sonra onu öpmeye istekliyim. Tüm arkadaşlarım bana kendi adamları hakkında aynı şeyi söylüyor. Bu beni dışarı attı.Etiketler:, ,