Yaprakların arasında tatmin olduğunu düşünüyor musun? Daily Mail tarafından yaptırılan bir Lloyds Pharmacy anketine göre, 5 kadından 1’i seks yaşamından memnun değil. Kadınları biraz daha cinsellik havasına sokmak için bayan azdırıcı yiyecekler denenebilir işe yaraması yüksek bir ihtimaldir.

30-80 yaş arası 2.000 kadından gelen yanıtları içeren anket, aynı zamanda kadınların sadece yüzde 10’unun haftada en az bir kez seks yaptığını belirtti.

Kurak bir büyüyle mi geçiyorsun? Havasında olmasın beş nedeni var.

Kadın Artık Çok Sıkılmış Olabilir

Ulusal Uyku Vakfı’ndan yapılan bir ankette, evli kişilerin ya da birlikte yaşayan çiftlerin sıkça seks yapmaktan çok yorulduğunu düşünen bir çorap göz önüne alındığında, kadınların dörtte biri çok yorgun oldukları için seks yapmaktan kaçındığını bildirdi; bu, çok şaşırtıcı olmamalıydı. zaman.

Artı, eğer düzenli olarak senden önce yatıyorsa, aynı zamanda cinselliği çok heyecan verici bulmadığının bir işareti olabilir. (Onu yatakta döşediğin dört tabela daha vardır.) İlgini arttırmak için gecenin başında seks başlatmayı deneyin.

Yakınlık eksikliği var.

Samimiyetsiz Hareketler

Kadınların sadece yüzde 10’undan fazlası, samimiyetsizlik nedeniyle cinsel ilişkiden kaçınmak olduğunu bildirmiştir. Araştırmalar, kadınların psikolojik olarak uyandırmadıkları takdirde orgazmı yakalamada zorluk çektiğini gösterdiğinden, kendine bağlı hissetmek onun için çok önemlidir.

Yani fiziksel düğmeleri doğru düğmeye basamazsınız – aynı zamanda zihinsel açıdan da açık olduğunu hissetmeniz gerekir. Fikirlere mi ihtiyacınız var? İşte onu açmak için 33 yol var.

Cinsellik Esnasında Ağrı

Seks iyi hissedecek – ancak anketteki kadınların yüzde 11’i aslında cinsel ilişki sırasında ağrı hissettiğini bildirmiştir.

Aslında, yaklaşık 7,000 İngiliz kadınının ayrı bir çalışması da, 13 kadından 1’inin cinsel ilişki sırasında fiziksel acı hissettiğini bulmuştur. Bu, kadınları seks yaparken ilgisiz hissetme ihtimalini arttırdı. Ayrıca, yaşlanmaları ve orgazmlara erişmek konusunda daha fazla sıkıntı yaşıyorlardı.

Önde gelen çalışmanın yazarı Kirstin Mitchell, ön sevişme, oral seks ve bir miktar madeni yağ kullanımı (Men’s Health Store’daki bu ürünü severim) ekstra yardıma ihtiyaç duyduğunda durumun iyileştirilmesine yardımcı olabilir diyor. (İşte onun kadar seks zevkinden nasıl emin olabilirsiniz.)

Kendisini iyi hissettirmeye odaklanmak, daha az ağrıya ve daha çok uyarılmaya yol açacak ve sonuçta ikiniz için daha fazla (ve daha iyi) seks elde edeceksiniz.

 Etiketler:, ,