Seks hayatınızı bir sonraki seviyeye getirebilirler. Fetişiniz orada olduğunda ve bir sürü insan için oldukça garip sayıldığı zaman, biraz dikkatli olmalısınız. Bu yüzden biraz daha derinlemesine bir şeyler öğrenelim. Cinsel sağlık hakkında daha iyi bilgi için bizleri takibe devam edin.
Yapmaktan hoşlandığım şey, önce yaramaz küçük sırlarını bana itaat etmek için bir kadın edinmektir. Ona istediği şekilde cevap verebileceği küçük sorular sormak isterim: “Yapmak istemediğin bir şey var mı?” “Düşündüğünde ne tür bir şey seni gerçekten canlandırıyor? Şimdi mi? “” Bir erkeği nasıl kontrol altına almayı gerçekten çok seviyorsun? “Ona birçok farklı soru yönelttim ve onu istediği kadar çok – daha fazla anlatmaya davet ediyorum. Bu şekilde, rahatlarken ve tarih ya da ilişki ilerledikçe, cinsel sırlarını bana önce itiraf etmeye başlar. Bana cinsel maceraperest olduğuna ve kendi cinsel fetişlerime, istediği ve arzularına ne kadar açık olacağı hakkında fikir verir.

Seks gider gibi, her şeyin normal olduğuna inanıyoruz. Elbette, mantıksız. Hepimizin “normal” olduğunu düşündüğümüz ölçme çubuğuna sahibiz ve cinsel dönüşler nelerdir. Cinsel sırlarını ve fantezilerini ilk önce bildikten sonra itiraf etmeye başlarsanız, ne kadar ittiğinize dair bir fikriniz vardır ve kendi küçük fetişlerinizi birer birer itiraf etmeye başlayabilirsiniz.

Sonra, eğer cinsel fetişlerinizden biraz garipse, ayağına bakarken mastürbasyon yapmak ya da He-Man / She-Ra giyinmek gibi, yavaşça getirmenizi öneririm. Ayak masajı yaparak başlayın ve ayaklarının ne kadar seksi olduğunu söyleyin. Seks sırasında ayak parmaklarına hafifçe vurmaya başlayın. Eşyalarını itiraf ettiğinde ve sizinle gerçekten güvende hissettiğinde – sizinle fetişleriniz için süper emniyetli – fetişlerinizi kendisine itiraf edebileceksiniz.
Eğer bazı fetişleriniz tuhafysa, üç yönlü bir bebek sevişme ya da seks sırasında osuruklanmasını istemek gibi daha dikkatli olmalısınız. Mesele onu şoke etmek değil. Mesele onu korkutmak değil. İşin aslı, şeyleri ona kadar yavaşça itiraf etmesi, onlara kendi turn-on’larını söylemelerini, bunları onunla deneyimlemelerini ve bu şekilde onun cinsel fetişlerinize katılmasını sağlamanızdır.

Gerçekten ciddi fetişleriniz varsa – ve “gerçekten ciddi fetişler” ile ne kastettiğimi biliyorsanız – o zaman cinsel açıdan açık ve macera dolu bir kadınla birlikte olduğunuzdan ve bu daha sert fetişleri kimin üstesinden alabileceğinizden emin olmanızı kesinlikle öneririm. Sınırları ve seksin sosyal normlarını zorlamayı seven bir kadınla birlikte olduğunuzdan emin olun ve içine girdiğiniz şeyin içine girdiğinden emin olun. Sert lateks esaretine girerseniz ve sana darbe işi yapacak cesareti kazanmak için yanımda uyuduktan sonra onu yedi kez almışsa, uzun bir yolun var. Bu kadına cinsel ilişki içinde olmayabilirsin. Sizin fetişlerinizin derinliğine bağlı, çocuklar.