1. Ayak Fetiş

Çıplak ayak kokusu bir şey yapmaz, ancak soğuk bir duş almak isterse, ayak fetiş kampına girmeyeceksin. Ayakla ilgili her ayrıntı bu kişiyi alabilir. Ayak fetişistlerinin çoğunluğu erkektir ve orgazm ve genel cinsel tatmin deneyiminde ayakları koklamak, yalamak veya tadı vermek ve ayağınızın herhangi bir bölümüyle etkileşime girmek istiyorlar. Daha uzun soluklu cinsel ilişkiler içinse bizim önerimiz geciktirici krem kullanmanızdır.

2. Cinsel İlişkiyi İzleme

Cinsel ilişkiye giren veya çıplak bedenlere bakan insanlara bakarak, onları nereden bulursa bulur etrafında dönen bir fetiş. Bir çok insan gözlem için bu fetişe sahiptir; Onlar sadece bundan habersiz olabilirler. Ancak geçtiğimiz yıl internete transfer edilen tüm verilerin% 30’u porno olduğundan, röntgenci fetişinin aslında çok yüksek bir seviyede olduğunu söylemek güven veriyor.

3. Lateks

Bu fetiş, eşleri lateks, kauçuk, vinil veya diğer parlak ve sıkı materyalleri giydiklerinde muazzam cinsel zevki yaşayanlar tanımlıyor. Bu fetişistlere de rastlanan kauçukçular, bir tür esaret olarak bu tür çarpık materyallerin yaşandığını deneyimliyorlar. Diğerleri için, sadece lateks kokusu veya hissi onları canlandırmak için yeterlidir.

4. Hakimiyet ve Teslim
Hakimiyet ve gönderi, 50 Shades of Grey’de BDSM’nin son patlaması sayesinde ortak sözcüklerin bir parçası haline gelen BDSM kısaltmasının bir parçasıdır. Kölelik, egemenlik ve boyun eğme, sadizm ve mazoşizm anlamına gelir ancak gerçekten cinsel ilişki esnasında hâkim olan itaatkâr güç oyununa giren çiftler için çatı terimdir. Bunun, sağlıklı bir cinsel yaşamın sadece bir parçası olmaktan ziyade bir fetiş olarak görülmesi için, bir veya daha fazla katılımcı, cinsel olarak uyarılmış hissetmek için bu tür oyunlara ihtiyaç duymalıdır.

5. Vücut Pirsingi
Bu oldukça popüler bir fetiştir ve delinmiş karın düğmelerinden kaşlara, penislere ve meme uçlarına kadar her şeyi içerir. Direnç olan insanlar çoğunlukla kışkırtıcı bir şekilde kendilerini delen diğer insanlara çekilir. Sadece piercing olan başka birinin görünümü onları açmak için yeterli olabilir, ancak vücuduna sürtünen soğuk metalik nesnenin adrenalini diğerlerinden daha iyi hissettiği duygusu da olabilir.

6. Göğüsler ve Arkalıklar
Bunların sağlıklı bir şekilde değerlendirilmesi sizi gerçekten fetişist yapar mı? Hadi bulalım. Evrimsel olarak konuşmak gerekirse, erkekler bu alanlara doğurganlık belirtisi olarak odaklanır. Yatak odasında kendisini sürekli köpek stiline çevirmek isteyen bulursanız ya da cowgirl sırasında göğüsleri güzel bir görünüm elde etmek için ona etrafında sıçrama izlemek istiyorum, hangisinin içine olduğunuzu bileceksiniz. Herhangi bir insan bu güzel varlıkları değerlendirebilirken, bu özel fetişlere sahip erkekler göğüsleri dolmadan veya dürüst görünüşte bir firma olmaksızın doruk noktasına ulaşmayı zor bulabilir.

7. Saç
Saç, şaşırtıcı derecede popüler bir fetiş. Bağcıkluktaki, örgülü veya pigtail’de, sarışın, esmer veya kızıl saçlı bir kadınla bağlanmış olsun her erkek kendi özel tercihine sahiptir. Sonuç: saçların doğal duygusallığı pek çok düzeyde çocuklar için bunu yapar. Bu fetiş aynı zamanda belirli stillere daha fazla odaklanmış olabilir. Saçlar bir at kuyruğunda tarzlandırıldığında kolayca kırbaçaya benzeyebilir veya anın sıcağındayken çekmeniz gereken bir şey sağlar. Saç aynı zamanda gençlerle eş anlamlıdır, bu nedenle küçük kadınlarla genç kadınlar için fetiş olabilir. Ve aslında, o aslında bir kız öğrencisi olmadığı sürece, sınıfa geç kaldıklarında ona bir torba takmak yanlış bir şey değildir.

8. Çapraz Pansuman
Bu, hayal edemediğinizden daha yaygın ve fetişistin karşı cinsten kıyafetler giymesi ya da kimseyle cinsel ilişki kurması gerektiğini içeriyor. Bu fetiş, hem düz hem de gey erkeklerde yaygın. Çoğu erkek için, kendilerine yasaklanmış ve yakalanabilecekleri sadece bir kıyafet bile giydiklerini bilmek, uyarılma faktörünü yükseltebilir.
Düzenleme önerinEtiketler: , , ,