Ancak zaman geçtikçe, tutkulu, cok mutlaka sahip olmalisiniz – ve bildiginizden önce, gıpta ile bu ilk günlere dönerek bir seks isteyiniz. Daha uzun soluklu cinsel ilişkiler için geciktirici krem gibi takviye ürünler son derece büyük farklılık ve güzellik katmaktadır.

Şeker poşetlemeyeceğiz: Uzun vadeli bir ilişki ile ilerlediğinizde cinsiyet değişir.

İlk ikili olduğunuzda, her şey yeni hissediyor ve eşinizle iletişime geçmek için çok uğraş veriyorsunuz, cinsiyet araştırmacısını ve ilişki terapistini açıklıyor Sarah Hunter Murray, Ph.D. Ancak bu düzeyde enerji sürdürülemez: Sonunda dikkatinizi hayatınızın diğer bölümlerine yeniden odaklamanız gerekir ve bundan dolayı cinsel yaşamınız değişmeye başlar.

Sonuç olarak, seks sık sık daha az sıklıkta, heyecan verici ve tutkulu olur.

Ancak, ilişkiniz o ilk birkaç aydaki kadar yüksek hissetmediği için, o kıvılcım anlarını asla elde edeceğiniz anlamına gelmiyor, diyor Murray.

Aslında kendisi ve ekibinin, erkeklerin uzun vadeli bir ilişkide olduklarını kanıtlayan şeyin altına inmesi kararlıydı. Eşiyle birlikte en az iki buçuk yıl yarı orta yaşta olan 30 erkekle derinlemesine görüşmeler yaptıktan sonra, arzularını kıvılcımlamak için anahtar olan birkaç ortak konu keşfettiler.

İlişki ilerledikçe cinsel yaşamınızı etkileyebilecek en önemli etkenler ve ikinizi de tutkuyla tutmak için ne yapabilirsiniz.

Niçin önemli: Erkeklerin yüzde 70’inden fazlası eşlerinin istedikleri duyguların cinsel arzularında en büyük etkiye sahip olduğunu belirtti.

Biriyle çıkmaya ilk başladığınızda, o genellikle onun içine girdiği açıktır. Ancak, zaman içinde, ihtiyacım-hissetmeni hissettiriyor; yatak odasında ve dışındaki aynı günlük rutinin yol açabileceğini söylüyor Murray.

Kısacası, Murray, açıkçası onu hâlâ rahatlattığınızdan emin olmak güzel.

Bir adam kendisiyle görüşmesinde “Gerekli olduğu kadar sana ihtiyaç duydukları noktada kendine gelmek istenecek bir ihtiyaç olmalıdır” dedi.

İlgili: Hala Sıcak Seks Yapan Uzun Süreli Çiftlerin Sırları 5

Bunu nasıl gerçekleştireceksin: Gizemli olmak istiyorsanız, çekici hissettiğiniz anları olumlu bir şekilde takviye edin, Murray öneriyor. Sana yeni takımında seksi görünüyorsun demiş olursa, onu ondan ne kadar etkilediğini ona bildir.

Araştırmadaki erkekler, eşlerinin arzusunun en önemli delilinin cinsel ilişki başlattıklarına işaret ettiğini söylüyor-öyleyse, önce kendisine geldiği bir an varsa, ona ne kadar sıcak olduğunu söylemekten çekinmeyin Murray. Sevdiğini duymak onu tekrar denemeye ikna edebilir.

Duygularınızı bilinçlendirdikten sonra hala hiçbir yere ulaşamayacağınızı düşünüyorsanız, doğrudan olma girişiminde: Ona ne kadar önemli olduğunu söyleyin – duyguların size ne kadar önemli olduğunu bilmediği büyük bir şans, Murray diyor .

Öde: Murray, istenen hissetmenin sizin için olduğu kadar onun için de önemli olduğunu söylüyor. Küçük övgüler bile uzunca bir yol kat edebilir: Ona söyle, poposu bu yeni kot pantolonlara bakar – bu gibi küçük anlar o kıvılcımın aydınlatılmasına yardımcı olabilir.Etiketler:, ,