1. İlk öncelik ve en önemlisi olan vücudunuzu rahatlatmayı öğrenin. Cinsel birleşme esnasında dinlenmek ve vücudu “hissetmek” öğrenmek için yardımcı olacak birçok teknik vardır. Örneğin Yoga size seks sırasında nefes kontrolünü daha dikkatli kullanmak ve öğretmek için çok basit egzersizler vardır. Nefes ritmini kontrol eder ve daha dikkatli olunursa cinsel performansınıza katkısı gözle görülür şekilde artar. Cinsel performans adına eksiğiniz olduğunu düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

2. Cinsel işlev hem sizin hemde partneriniz için bir zevk haline gelmeli eğlenmeyi bilmelisiniz. Daha keyifli hale nasıl gelir derseniz. Öncelikle karşı tarafla cinsel iletişiminiz olması gerekir. Cinsellikte iletişim çok önemlidir. Nedeni ise karşı tarafın nelerden daha çok hoşlandığını nelerden haz aldığını anlamanız iki taraf içinde son derece memnun edici sonuçlar verecektir.

3. Ara ara karşılıklı olarak birbirinize mastürbasyon yapın bu sizlere güzel deneyim olacak ayrıca fazla efor sarfetmeden cinselliğinizi yaşamış olacaksınız.

4.  Cinsel ilişkiye hem renk katmak hemde zevkleri doruklara ulaşmak için yardımcı oyuncaklar kullanmaktan çekinmeyin. Başlarda bu biraz tuhaf gelsede daha sonradan sizde anlayacaksınız ki gerçekten daha fazla zevk almak mümkünmüş. Üstelik yardımcı eşyalar olduğu için daha fazla efor sarfedip cinsel performansınızı düşürmeyeceksiniz. Üstelik çoğu zaman artık vazgeçmeyeceksiniz bu oyuncaklardan.

5.  İlk öpüşme ve yaklaşma ilk başlangıç olduğu için son derece içten samimi öpücükler karşılıklı olarak daha iyi bir bağ ve istek ortaya koyar. Elinizden geldiği kadar bu süreyi uzatmaya çalışın.

6. Elleri son derece dikkatli kullanın ve aklınızdan cinsel organları çıkarın. Vücüdu gezin tanıyın bu daha etkili olacaktır. Cinsel performans açısından, dikkat edilmesi diğer bir konu ise iki tarafında tam hazır hissettiğinde cinsel ilişkiye girmesidir.

7.  Kadına güzel şeyler fısıldayın güzelleştiğini ve daha da iyi olduğunu vücüdunu beğendiğinizi gibi şeyler. Birde kadınlar kulaklarından aşırı derece de haz alırlar ve harekete geçirilir bu kısımdan.

8. Atmosferi doğru ayarlayın ve seçin atmosfer romantikliğin anahtarıdır. Etrafı hazırlayın bu bir müzik fazla olmayacak şekilde güzel bir koku gül yaprakları gibi atmosferi iyiye götürecek şeyler yapın.

9. Duygularınızı geride tutmayın. Sevişirken duygularınızı ifade etmekte özgürsünüz. Sesiniz duygularınızın ne olduğunu size anlatıyor ve hissettiğiniz şeyleri yapmaktan utanmamalısınız.

10. Hep evinizin içerisinde değilde sevişecek yeni yerler keşfedin ve dilediğiniz gibi sevişin mekan değişikliği size ilaç gibi gelecektir. Bunu kesinlikle deneyin.Etiketler:, ,