Klitoral teması teşvik eder

Nasıl çalışır? Sağ tarafında yalan söylüyorsun; Diz çöker, sağ bacağına biner ve sol bacağını sol yanına kıvırır.

Yararı Birbirinize bakabilmeniz için köpek stiline daha derin nüfuz edersiniz. Ayrıca, ergonomi: “Bir sürü kadın için köpek stili sırlarını üzüyor” diyor Seks Terapisti Rebecca Rosenblat, Seducing Your Man’ın yazarı. Rahat bir şekilde dinlenirken, adamınızdan manuel uyarı yapmasını isteyebilirsiniz. “Bu, birleşimi özledim değil,” diyor. Ayrıca son derce uzun soluklu cinsel ilişki için ise geciktirici krem kullanımı gayet uygundur.

Vajina zevkini yoğunlaştırır

Nasıl çalışır Yalan yatıyordu yatıyor, kalçalar hafif yükseliyor

Yararlılık Bu pozisyon, “adamınızı daha da büyüttüğü” konusunda rahat bir uyku oluşturur, diyor Rosenblat. Ayrıca, penisinin ucunun serviksinize, sıklıkla ihmal edilmiş bir zevk bölgesine dokunması için de itebilir. Sırtınızı korumak için alt absin altına bir yastık koyun. Düşünceler ve Erkekler gibi tarih yazarı April Masini, “sığ darbelere ve derin nefes almaya” çalıştığı takdirde daha uzun süre dayanacağını söylüyor. Serinliğini kaybedip sana çok hızlı iterse, kalçalarınızı yavaş yavaş yanlamasına hareket ettirmeyi deneyin. Seattle merkezli bir seks terapisti Diana Wiley, Ph.D. diyor ki, onu yavaşlatmasını ve darbelerini daha kısa sürmesini sağlayacak

G spot’unuzu hedefliyor

Nasıl çalışır? Bacaklar omuzlarının her birinde dururken uzanıp geri yalınız.

Faydalılık “Bir kadının bacaklarını kaldırdığı herhangi bir pozisyon, vajinayı daraltmaktadır,” diyor Rosenblat. Ona yan yana veya yukarı-aşağı hareketi sallamasını isteyin. Bu, penisini doğrudan G-noktanızla temasa sokmalıdır, bu nedenle dikkati vajinanızın ön duvarına sadece birkaç inçlik alana odaklayın. Herkesin ekstra his verdiği söylenemez, ancak denemeye değer.

Sizi görevlendiriyor

Nasıl çalışır? Onun üzerine diz çöküyorsun, göğsünü itip bacaklarını yukarıya ve aşağıya doğru süzdün. Kalçalarınızı kavrayıp her saldırıyı karşılamak için yükselir.

Yarar Kadın hakim konumları daha kolay orgazm hale getirir ve doruğunu erteler, böylece herkes kazanır. Rosenblat, “Bu hareket sığ ve derin itme arasında alternatif olmanızı sağlıyor” diyor. “Vücudun en hassas üçüncü vajinanın üçte birini sığdırır”. Daha derin penetrasyon için size doğru itebilir ve daha sığ bir giriş için biraz daha yukarı kaldırabilirsiniz.Etiketler:, ,