1. Anal seks düşündüğünüzden daha keyifli olabilir.

Doğal değildir demeden önce (bu doğru değildir), anüsün erojen bir bölge olduğunu bilmelisin. Vücudun bu kısmı, vajina ve penisle rekabet edebilecek sinir terminallerine sahiptir. Bu kısmı doğru uyarmak cinsel organlarda olduğu kadar tatmin edici olabilir. Erojen bölgeyide hemen kısaca açıklayalım erojen bölge erotik bir uyarmaya sokan durumdur. Karşı cinsle yaklaşım kulağın ordan bir öpücük veya bonundan öpme gibi durumlar.

2. Anal Seks Yoluyla Orgazm Olmanız Mümkündür.

Anatomik olarak, vajinal seks gibi anal seks için yoğun bir orgazm olabilir. Anal penetrasyon sırasında sadece prostat (erkek durumunda) gibi perineal ve pudental gibi sinirler (kadın durumunda klitorise bağlanma) uyarılır.
Buna ek olarak, Bir üniversite tarafından yapılan bir araştırma, insanların anal cinsiyet de dahil olmak üzere sonraki karşılaşmalarında farklı cinsel davranışlar da dahil olmak üzere test ederek orgazm olma olasılığının daha yüksek olduğunu tespit ettiler.

3. Arkadan nüfuz etme, cinsel tercihinizle hiçbir ilgisi yoktur.

Gerçek şu ki, cinsel tercihleri ne olursa olsun herhangi bir erkek ve kadın bu cinsiyetten yararlanabilir.

4. Sürtünme, zevkin tek biçimi değildir.

Tekrarlanan hareketlerle penetrasyon size tatmin sağlayabilirse de, titreşim (bir oyuncağın) veya içindeki şeylerin (bir popo veya anal koni gibi) basit gerçekleri aynı sinir uçlarını uyarmaya yetebilir.

5. Oyun Oynaya Oynaya öğrenin.

Anal cinsel ilişkiye girmek için vücudunuzu kendiniz tanımanız önemlidir. Alanı kendiliğinden patlatın, okşayın ve araziyi cezbedin. Bu, penetrasyonu kolaylaştıracak ve partnerinizden memnuniyet için ne isteyeceğiniz konusunda daha kesin bir şekilde bilgi sahibi olacaksınız.

6. Kayganlaştırıcı Veya Yağlamayı Sağlayacak Ürünler

Yağlı maddenin gücünü, anal seks konusunda çok daha az tahmin etmeyin. Bu anatomi tipini biraz hatırlayın: hayır, anüs vajina gibi yağlanmaz. Dolayısıyla, penisin kaymasını kolaylaştıracak ve daha iyi bir deneyime sahip olacak şekilde kayganlaştırıcının elinizde olması çok önemlidir.

7. Düzgün yaparsanız Anal seks zarar vermez.

Sakin olmalısın. Bu, anal kasların ve sfinkterin rahatlamasına yardımcı olmak için çok önemlidir.
Mastürbasyon, prezervatif kullanımı, yağlayıcı ve bazı özel oyuncakların kullanılması daha iyi (ve daha güvenli) bir deneyim haline gelmesine yardımcı olacaktır.
Eğer acıyor, iki şeyden geçiyor olabilirsiniz: ya çok gerginsiniz ya da anüs ya da rektum içinde yaralanma var. Eğer öyleyse, işleri yavaş yavaş almak, penis veya oyuncak kaldırmak ve başka zaman deneyin en iyisidir.

8. Her zaman bir prezervatif kullanın.

Anüsün iç kısmı, küçük çatlaklar veya yaralar durumunda kolayca bulaşabilen bir alandır. Siz ve eşiniz HIV veya CYBH testinde bulunmadıysanız, prezervatif kullanın.
Bu, herhangi bir hastalığın daralmasını önleyecek ve deneyiminizi daha güvenli bir şekilde yaşamanıza izin verecektir.

9. Kolaylaştırın ve yavaş yavaş yapın.

Sansasyon sizi rahatsız etmezse, parmağınızı küçük bir miktar koyarak devam edin. Bir popo tıpası gibi bir oyuncak, penis yerleştirmeden önce daha büyük bir şeyin hissi denemek için iyi bir yardımcı olabilir.
Bir zamanlar sansasyona alıştıysanız, penisini dikkatli bir şekilde tanıtın. Ağrıya neden olmamak için ilk seferde hızlı gitmeyin ve varsa yavaşça çıkarın.
Deneyimi tekrarlamakta rahat hissedecekseniz, biraz daha kolay hale gelecektir, çünkü günün sonunda bu, kasların sansasyonuna ve eğitimine alışmak meselesidir.

10. Köpek Pozisyonu Anal Seks İçin Tek Pozisyon Değildir.

Aslında, en rahatsız edici konumlardan olabilir. Bazı iyi pozisyonlar, kaşık, ters taraftaki kovboydu ya da haç.Etiketler: , , ,